Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Търся си нова мишка за около 50лв. Спрях се на Bloody V8, но и вие предложете нещо. И ако знаете къде имат налични Bloody?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся си нова мишка за около 50лв. Спрях се на Bloody V8, но и вие предложете нещо. И ако знаете къде имат налични Bloody?

Bloody v3, v7 , v8 са едни от добрите варианти , после може да погледнеш на Hama Urage който са по - малко от твоят даден бюджет , но са добри. Можеш да погледнеш и Logitech G400 мисля,че беше ако не се бъркам. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Logitech G300" бих казал аз, ако 10 лева отгоре не са проблем, но зависи и на кого какво му пасва на ръката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... но зависи и на кого какво му пасва на ръката.

Да, ако е за не толкова голяма ръка, моята препоръка за мишка е на скромна цена от 31 лева.CM STORM XORNET GAME MOUSE Жалко, че не ми трябва мишка, иначе бих си купил веднага от по-високия клас на Cooler Master. Ако говорим за игри, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Heline Разгледах предложенията ти и също се порових из форума.Прочетох някои негативни мнения за  Hama Urage, че се разваля за 2-3 месеца т.е. правила дъбълкликове много често.За  Logitech-а не се рових много и не я намерих. Също си харесах и това http://www.gaminggear.bg/steelseries-kinzu-v2-white-qck-limited-glides . Също и ако може да  ми кажете къде има налични Bloody за един приятел.

Редактирано от nikki radovanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Heline Разгледах предложенията ти и също се порових из форума.Прочетох някои негативни мнения за  Hama Urage, че се разваля за 2-3 месеца т.е. правила дъбълкликове много често.За  Logitech-а не се рових много и не я намерих. Също си харесах и това http://www.gaminggear.bg/steelseries-kinzu-v2-white-qck-limited-glides . Също и ако може да  ми кажете къде има налични Bloody за един приятел.

Steelseries са добри , но това за хама-та не съм съгласен приятел я има от 2 години uRage и още си цъка по цял ден с нея и я натиска силно и т.н. доста хора пишат , пишеха че тази клавиетура не струвала , а след като си я взех ето 1 година стана , а слуховете бяха до седмици да се развали.За bloody не мога да ти помогна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.