Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте видях, че има пусната тема за това как да свържем два монитора към видео картата, но проблема при мен е друг, аз съм свързал двата порта единият към телевизора, другият към монитора и двете работят. Но аз искам да ги синхронизирам така, че и двете да работят едновременно, тоест каквото правя на монитора това да се получава и на телевизора, а не да мога да си местя неща от едното на другото искам да са синхронизирани и двете в едно. В смисъл не зная как точно да се изкажа и дано сте ме разбрали. Благодаря предварително на всички притекли ми се на помощ! Аааа забравих, видео каратата е Ati Radeon 4800 или 4850.

Редактирано от CASPER_G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е операционната система и кои са драйверите?Струва ми се, че ще може да стане, ако работят на една резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя операционна система става въпрос? Ако е за Windows 7, по начина по-долу. 

Няма ли тези опции? 

Публикувано изображение

Или click на десктопа и Screen Resolution, съответно се избира от менюто. 

Разгънат (Exend) мисля, че беше за целта.  Успех! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте със 7-ца,предлагам следното нещо.

Десен бутон на десктопа,избирате Разделителна способност на екрана.От прозореца който се отваря,избирате Множество дисплеи.Като ги задавате на Дублирай тези дисплеи.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя операционна система става въпрос? Ако е за Windows 7, по начина по-долу. 

Няма ли тези опции? 

Публикувано изображение

Или click на десктопа и Screen Resolution, съответно се избира от менюто. 

Разгънат (Exend) мисля, че беше за целта.  Успех!

Ако сте със 7-ца,предлагам следното нещо.

Десен бутон на десктопа,избирате Разделителна способност на екрана.От прозореца който се отваря,избирате Множество дисплеи.Като ги задавате на Дублирай тези дисплеи.

Win + P е бързият клавиш за целта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP x86 sp3, но ще си слагам sp2 вече защото не ми харесава нещо със sp3. А телевизора е LCD TV 3D модел: 47LW4500 демек 47инча 119 см. мисля, че резолюцията е същата като на монитора, а той е Philips 220E1 22 инча 1920 x 1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте това,което вече ви казахме,за настройките от декстопа.

п.п. SP3 е по-добър от SP2.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе бих зарязал Xp, вече не е модна. Пък и защо да се слага sp2? друго казват хората:

Важна бележка за потребителите на Windows XP: 

За да продължите да получавате актуализации на защитата за Windows, използвайте Windows XP със Service Pack 3 (SP3). Поддръжката за Windows XP със Service Pack 3 завършва на 8 април 2014 г. Ако използвате Windows XP със Service Pack 3 (SP3) след завършването на поддръжката, то за да получавате всички важни актуализации на защитата за Windows, трябва да преминете към по-нова версия, например Windows 8. 

Как да конфигурирате и използвате множество монитори в Windows Xp

http://www.youtube.com/watch?v=fV6PQu1VzFg

Редактирано от Masterplay (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря ти, но това не е, това което ми трябва на мен, защото и на това тук което си дал е пак за свързването което аз съм направил, но отново на отделни екрани,  тоест получава се каквото правиш на единият екран не можеш да правиш на другия и обратното. Аз виждам само един изход. Да си купя един преходник с два изхода и да си го свържа към единият слот на видео картата, а към двата му изхода да свържа монитора и телевизора, сигурно тогава ще стане?

Редактирано от CASPER_G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.