Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

-=Belphi=-

RQ: Picture Viewer

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми picture viewer за windows, търся най-добрият възможен, благодаря Ви предварително! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам http://www.acdsee.com/ стара версия и съм доволен. Не съм я "купувал" от посочения сайт, но това няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IrfanView - има приставки за каквото искаш, само дето иконките които слага на файловите типове са малко грозни, което може да се оправи от Folder Options или с Icon Tweaker.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за FastStone Image Viewer, просто не е за вярване, че е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за FastStone Image Viewer, просто не е за вярване, че е безплатна.

Ама е за вярване, че каквато е тежка боза, никой няма да иска да даде стотинка за нея. Основната функция на програмата за преглед на картинки при мен е да отваря възможно най-бързо картинките. Колкото по-бързо зареди програмата и отвори картинката - по-добре. От IrfanView по-лека и бърза едва ли ще се намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама е за вярване, че каквато е тежка боза, никой няма да иска да даде стотинка за нея. Основната функция на програмата за преглед на картинки при мен е да отваря възможно най-бързо картинките. Колкото по-бързо зареди програмата и отвори картинката - по-добре. От IrfanView по-лека и бърза едва ли ще се намери.

Глупости. Скоростта зависи най-вече от формата и размера на снимката, и от хардуера. Пробвай с Irfan да отвориш някой 24MP RAW файл, и пак ще си говорим ;) .

FastStone е с най-удобният интерфейс от всички подобни програми, има много възможности, и на съвременен компютър/лаптоп не се усеща да товари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно си с пентиум 4  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IrfanView - има приставки за каквото искаш, само дето иконките които слага на файловите типове са малко грозни, което може да се оправи от Folder Options или с Icon Tweaker.

Не приставки, а плъгини, но някои от тях въобще не работят, поне пробваните от мен.

При инсталирането те пита дали да направи асоцииции и с кои разширения, няма нужда след това да оправяш, достатъчно е да не задаваш да се ползват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.