Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

М.Божилов

Windows 8 или 7 за игри?

Препоръчан отговор

Здравейте,поръчах си нова геймърска конфигурация и въпроса ми е коя операционна система е по-добра за игри Windows 7 или Windows 8?-Аз си имам и двете купени и няма да краквам нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седмицата :)

А всъщност каква е разликата?И според мен 7-цата е по-добра и по-лесна за ползване,но искам повече детайли за самите Software-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне по мое наблюдение Windows 7 се спрява по-добре за момента, а и зависи с какъв компютър си и дали има драйвери за Windows 7 или Windows 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам 8ца. От както минах на нея се преродих, не само игрите като цяло работи много по бързо от 7цата и буутва за 10 секунди при положение ,че нямам ссд. Единствения минус е дизайна му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения минус е дизайна му

Нещо, което е въпрос на вкус, не е задължително минус!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WIN 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи дизайна,но например,ако ми се доиграят по-стари игри?Също компютъра ми поддържа win 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм и 8 и 7, но ти препоръчвам 7-мицата :) Сега ще кажеш ''защо?''Пример: Игрите искат по-мощни PC-та за 8-мицата отколкото за 7-мицата направи си сам изводите.. Една и съща игра иска повече неща за 8 отколкото 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм и 8 и 7, но ти препоръчвам 7-мицата :) Сега ще кажеш ''защо?''Пример: Игрите искат по-мощни PC-та за 8-мицата отколкото за 7-мицата направи си сам изводите.. Една и съща игра иска повече неща за 8 отколкото 7

Благодаря за пояснението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.