Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Saccades

Мултиакаунтинг

Препоръчан отговор

Здравейте,

Играя в една интернет игра, в която са много засилени мерките за мулти акаунтите. Не знам дали сте За или ПРОТИВ, просто моля за съвет. 

ОТ сайта засичат IP адресите и макадреса на компа ми.

Някакъв алтернативен вариант може ли да се измисли, това нещо да се засича по лъжлив за тях начин.

Има хора, които го правят и знам че е възможност.Бихте ли ми препоръчали програми или нещо алтернативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ми е защо вместо да се спазват правилата,всеки иска да ги заобикаля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помолих за отговор по темата, ако няма да го дадете, и ще ми казвате какви са вашите морални възгледи, по-добре не пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помолих за отговор по темата, ако няма да го дадете, и ще ми казвате какви са вашите морални възгледи, по-добре не пишете.

Уважаеми, игрите са за забавление, просто им се наслаждавайте и спрете да се опитвате да излъжете системата. Това нито ще ви направи милионер нито ще увеличи удоволствието от играта.

Освен това да искате да излъжете не е нещо, което се адмирира в този форум!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много учители на морал, ще търся някъде другата информация :) 

Изтрийте темата, ако обичате,.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мак адреса не можеш да си го промениш, няма начин, щом така са решили.

Освен ако не ползваш нет с кабел, тогава вече си зависи от ланкартата, много поддържат смяна на Mac.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мак адреса не можеш да си го промениш, няма начин, щом така са решили.

Освен ако не ползваш нет с кабел, тогава вече си зависи от ланкартата, много поддържат смяна на Mac.

МАК адреса е интересен само ако говорим за ЛАН, на първия маршрутизатор той се сменя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е инсталирана тая игра, само със смяна става, но трябва да е с рутер.

IP му се засича от сайта, Mac от инсталираната игра, може и да има начин.

Аз така ползвам много лицензи за софтуер, който не може да се намери в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.