Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

shadow9999

Въпрос относнo AIMP v 3.55

Препоръчан отговор

Добър вечер.

Имам следното питане относно тази програмка.Така да се каже набелязал съм си един скин(става въпрос за прочутия "s9 Reflex"),но проблема е там,че самият скин не го намирам за aimp, а само за winamp.. сега ясно е ,че няма да минавам на winamp специално заради него,но мисълта ми е мога ли да го подкарам на aimp-то и как.

Снощи до-късно съм търсил информация из нета,но уви.Някакви идеи ?

П.С. Ако се наложи ще дам информация за PC-то.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S7 устройва ли те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S7 устройва ли те?

Не.Но мерси все пак.

Това е едитор за AIMP 2,мога да сваля и за AIMP 3 ,но пак трябва да дадеш разяснения как се работи с него.:)

Въпросния скин изглежда така.

Публикувано изображение

Ако някой може да го намери за AIMP ,да е жив и здрав.:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая с 300 зора скина е открит ! :)

Може да закривате темата,ето за тези ,на които им трябва.

http://www.aimp.ru/forum/index.php?action=dlattach;topic=32906.0;attach=28423

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделил, дали се поставя в папката със скиновете или се инсталира, защото файловият формат е различен?

Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделил, дали се поставя в папката със скиновете или се инсталира, защото файловият формат е различен?

Благодаря. :)

Този ,към който съм дал линк е специално за AIMP 3.Може и да не се поставя в инсталационната папка,а направо да се отвори.Тя и самата програма си го задава по подразбиране.

Грешката е моя !

Ето го директно в "acs3 "  вариант. http://www.aimp.ru/forum/index.php?action=dlattach;topic=32906.0;attach=28422

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.