Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Person

Мнения, препоръки за китайски таблет ONDA V972 Quad Core

Препоръчан отговор

Здравейте ! Знаете всеобщото мнение за китайските таблети, включително и моето-"боклуци", но този ми грабна вниманието, защото като показатели е 2 пъти по добър от този който ми е в ръцете-Samsung Galaxy Tab 2 10,1 на 2 пъти по ниска цена. Става въпрос за нов със гаранция. Наближава Коледа и Нова Година и мисля за нещо подобно за подарък. Ревю на този таблет можеда видите в YouTube. Ще се радвам на притежатели на този таблет, да кажат мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте! Искам само да спомена, че доскоро бях върл привърженик на Windows операционни системи и персоналните компютри и понеже съм малко традиционалист, таблетите и смартфоните ги нямах за нищо. Да обаче, от известно време се запалих по мобилните устройства и Андроид операционните системи и вече обмислям да взема първия си таблет. На първо време ще ми е нужен за сърфиране - искам да заменя постепенно лаптопа с таблет!
      Искам да ме насочите какво да гледам при избора на таблет, кое е важно и кое не. И така... бюджета ми е до 400-450 лв. Основното ми изискване е таблета да е с голям дисплей - 10.1", тъй като смятам, че смартфона е добър заместител на по-малките таблети и е безсмислено да купувам по-малък. 
      Имам страшно много въпроси:
      1. Коя марка мислите е по-надеждна: Acer Iconia One 10, ASUS ZenPad или Lenovo Tab (2, 3 или 4). Това са трите марки и модели, към които съм се насочил, предвид ограничения ми бюджет и изискването за голям дисплей. Tака например гледам, че Acer Iconia са доста по-евтини от ASUS ZenPad със същите параметри?! Освен това бих се кефил на таблет с бял панел, понеже всичката ми техника е черна. А тези модели имат и бели 
      2. Трябва ли таблета да е с Android 7 Nougat? Имам предвид важно ли това да се гледа при избора? От горните модели има такива, които са с тази версия, но има и много модели, които са с Android 6.0 Mashmallow. Принципно аз се целех в Nougat, но моделите с него са ограничени. Ако пък купя таблет с Андроид 6 Mashmallow ще се обнови до Nougat с опцията за актуализация, която е в настройките?
      3. Все пак има ли някакви предимства да купя тяблет с Windows? 
      4. Оправдано ли е да дам по-голяма сума за таблет, които поддържа 4G?
      Ще съм благодарен ако ми препоръчате конкретен модел  
    • от Radoslav Stefanov
      Здравейте,
      Намерих обява за един таблет, предлаган от заложна къща. Устройството от към документ изглежда е изрядно -  присъства фактура, гаранция, касова бележка, и серийните номера съвпадат. Цената му не много ниска, за да предизвиква съмнения. След разговор с продавача разбрах, че таблетът е бил закупен на изплащане, и най-вероятно собственикът не го е изплатил. Дори присъства и документ за лизинг към банка. 
      Въпросът ми е, има ли някаква опасност да го взема? Фактът, че може да не е изплатен ме притеснява, дори аз да нямам общо с (евентуално) неизплатените пари.
      Благодаря ви!
      Поздрави!
    • от canko99
      Добър вечер! Имам един таблет Привиледж mid72c, купуван декември 2013 за 120 лева, обаче тъча не му бачка, иначе се включва светва стартовият панел познавате ли някой дето изкупува да се спазарим! , ако не става тук на друго място да си пишем! Мерси предварително!
    • от Елена Великова
      Здравейте предстой ми купуване на таблет и се колебая между два модела.Таблета е за сина ми главно ще се ползва за играене на игри и за гледане на детски.Интересуваме също така колко им държат батериите ?

http://www.technopolis.bg/bg/Tablets/Tab...9/p/575334

http://www.technopolis.bg/bg/Tablets/Tab...H/p/576691
    • от MrSexobeat94
      Здравейте приятели! Спрял съм се на таблет до 200лв с 10 инчов екран. От него се иска да сърфира с бърза скорост в интернет и да не забива докато гледам клипове и онлайн телевизия.Това са  трите модела в този ценови диапазон, които успях да намеря. На първия са му по-добри характеристиките , но прочетох и негативни мнения за него. Вие какво мислите, някои ако има такъв таблет или евентуално има представа дали отговорарят на критериите, нека сподели мнение. Благодаря!
      Vonino Magnet W10 , eSTAR Grand  , DIVA QC-1013G
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.