Премини към съдържанието
hooliganm

Сервиз или човек ,за ремонт на лаптоп!

Препоръчан отговор

Здравейте,приятели!Отварях си за пореден път лаптопа да го почистя от прахоляци,и като го затварях не бях наместил добре кабелчето за клавиатурата и съответно не хващаха всички клавиши. В последствие,малко пийнах и се ядосах,ударих с юмрук по клавиатурата и сега лаптопа изобщо не стартира...В смисъл лаптопа светва,но уиндоуса не тръгва,също така не може да се инсталира нов....явно има някакъв хардуерен проблем,но не съм наясно.Та въпроса ми е,някой може ли да ми препоръча качествен сервиз или човек който разбира,за да го поправи.Не искам да го нося в кой да е сервиз,за да не ми излезе златен и да ми сменят части които не са проблемни или да са не попадна на хора които не разбират .Разчитам на вас за помощ,тъй като и досега сте ми помагали и съм доволен.Става въпрос за Варна.

Редактирано от pit
грешен раздел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък аз Ви съветвам да не си избивате нервите върху лаптопа ;) сега евентуално ще се разделите със около стотина лева и за хардиск .

При това изказване

Не искам да го нося в кой да е сервиз,за да не ми излезе златен и да ми сменят части които не са проблемни или да са не попадна на хора които не разбират .

как да ви помогне човек от бранша :no-no: особено пък с отживялата смяна на части :) това беше преди 40+ години с подмяна на лампите в техниката .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък аз Ви съветвам да не си избивате нервите върху лаптопа ;) сега евентуално ще се разделите със около стотина лева и за хардиск .

При това изказване

как да ви помогне човек от бранша :no-no: особено пък с отживялата смяна на части :) това беше преди 40+ години с подмяна на лампите в техниката .

Идеята ми беше сервиза да е коректен :)

В смисъл не ми пречи да платя колкото трябва,но да е за каквото трябва :)

След отговорите,че е харда,най-вероятно няма да ми трябва сервиз :)

Като не си взех навреме външен хард,а все отлагах....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами можете да пробвате с една жива ОС каквато примерно има в хирен , като предварително свалите харда за да не създава проблеми . Ако машината зареди нормално , след това монтирайте харда и вижте състоянието му .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам другия месец,като се прибера в БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.