Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи решил съм да сменям всичко без хард и кутия които за сега ми вършат работа (САТА е харда 320ГБ , кутията е китайска ,и сигурно ще я сменя в скоро време) и днес си поръчах едно захранване от ем@г (http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-cooler-master-gx-bronze-450w-cm-rs450-acaad3-eu/pd/ES1JTBBBM/) защото ми го бяхте предложили в предишната тема и го видях ,че е на намаление , но реших да сваля малко от другите части защото реално няма да играя други игри освен CS и League of legends които не изискват кой знае колко и мисля ,че следната конфигурация ще ми е напълно достатачна post-340583-0-96608000-1385306048_thumb. (кликнете за по голям размер), та въпросът ми е тази видео карта и този процесоор добре ли ще се сработят ? Като цяло конфигурацията балансирана ли е ? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, добре балансирана е. Аз само картата бих сменил с тази- PALIT GeForce® GTX 650 Ti BOOST, Дори бих сложил по-добър процесор с по-евтина видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, добре балансирана е. Аз само картата бих сменил с тази- PALIT GeForce® GTX 650 Ti BOOST, Дори бих сложил по-добър процесор с по-евтина видео карта.

Като например ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи решил съм да сменям всичко без хард и кутия които за сега ми вършат работа (САТА е харда 320ГБ , кутията е китайска ,и сигурно ще я сменя в скоро време) и днес си поръчах едно захранване от ем@г (http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-cooler-master-gx-bronze-450w-cm-rs450-acaad3-eu/pd/ES1JTBBBM/) защото ми го бяхте предложили в предишната тема и го видях ,че е на намаление , но реших да сваля малко от другите части защото реално няма да играя други игри освен CS и League of legends които не изискват кой знае колко и мисля ,че следната конфигурация ще ми е напълно достатачна Публикувано изображениеgg.jpg (кликнете за по голям размер), та въпросът ми е тази видео карта и този процесоор добре ли ще се сработят ? Като цяло конфигурацията балансирана ли е ? Благодаря предварително :)

Честито за захранването ,заслужава всеки платен лев!

GB F2A88XM-HD3

Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

4G DDR3 1333 GEIL ENH CORSA

POWER COLOR AX7790 1GBD5-DHV2/OC

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Общо 566лв.

Имаш опция за ъпгрейд , понеже дъното ще поддържа следващото поколение процесори!

За игрите които смяташ да играеш тази карта ще ти свърши идеална работа , много малко по-слаба е от 260Х ,а със спестените 60лв. се влагат в читава кутия като Н200!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като например ?

Обща стойност - 593.53 лв. с ДДС

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли грешка как атлона ще може да де ползва на новия сокет fm2+?Няма ли разлика между fm2+ и fm2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за захранването ,заслужава всеки платен лев!

GB F2A88XM-HD3

Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Общо 566лв.

Имаш опция за ъпгрейд , понеже дъното ще поддържа следващото поколение процесори!

За игрите които смяташ да играеш тази карта ще ти свърши идеална работа , много малко по-слаба е от 260Х ,а със спестените 60лв. се влагат в читава кутия като Н200!

А случайно да знаете дали никем имат склад или офис във София от кадето мога да си взема компонентите защото доставката не влиза в бюджета?(570лв макс) П.П и само да попитам защо 1333 ,а не 1600?

Редактирано от Writera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават около (към 60-70 лв. без доставката) 90 лв. отгоре(спрямо твоята конфигурация) с доставката то направо скачай на i5.

GB B75M-D2V

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

4GB DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност: 633.31 лв. с ДДС - Количка

Ако не ти се дават то един i3(Haswell) също се вмества.

ASROCK B85M LGA1150 - ако идва много за 15 лв. по малко може да се замени дъното с това ASROCK H81M /1150

I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност: 585.91 лв. с ДДС - Количка

Разликата между R7 260X и HD 7790 е минимална. А с i3,i5+HD 7790 ще имаш повече кадри спрямо атлона с комбинация - R7 260X.

Всъщност печелиш по производителен процесор в игри с повечко кадри.

Успех с избора!

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават около (към 60-70 лв. без доставката) 90 лв. отгоре(спрямо твоята конфигурация) с доставката то направо скачай на i5.

GB B75M-D2V

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

4GB DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност: 633.31 лв. с ДДС - Количка

Ако не ти се дават то един i3(Haswell) също се вмества.

ASROCK B85M LGA1150 - ако идва много за 15 лв. по малко може да се замени дъното с това ASROCK H81M /1150

I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност: 585.91 лв. с ДДС - Количка

Разликата между R7 260X и HD 7790 е минимална. А с i3,i5+HD 7790 ще имаш повече кадри спрямо атлона с комбинация - R7 260X.

Всъщност печелиш по производителен процесор в игри с повечко кадри.

Успех с избора!

Значи i3 и 7790 е по-добра комбинация от 760к и R7 260x , сега само не знам ако има склад от кадето мога да си взема частите в София ще е отпусна още малко и ще е с първото дъно , но ако няма склад в София и трябва да ми ги доставят  ще взимам второто :)

Редактирано от Writera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си готов да отделиш някой лев отгоре най-добре така!

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

612лв.

Имаш възможност да смениш китайската кутия за която говориш - та възползвай се ,защото всяка една част играе роля в изграждането на сиситемата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.