Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mude

Голям файл не се копира на флаш памет

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си 16 ГБ сигма флашка 2.0, и имам един проблем понеже се опитвам да кача един файл с големина 13,1 GB (14 081 076 218 bytes), при празна флашка показва, че имам 15 ГБ свободна памет. Файла е филм, а съобщението което ми излиза е The file " ................  " is too large for the destination file system. и се чудя, защо така показва при празна флашка.

Сега видях, че флашката е  FAT32, и за да мога да кажа повече от определен брой гб файл трябва да я форматирам на NTFS. Ако ми обясните това, как точно става ще съм благодарен, предполагам с дясно копче, ама ще изчкам :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така де с десен бутон->формат,избираш NTFS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си 16 ГБ сигма флашка 2.0, и имам един проблем понеже се опитвам да кача един файл с големина 13,1 GB (14 081 076 218 bytes), при празна флашка показва, че имам 15 ГБ свободна памет. Файла е филм, а съобщението което ми излиза е The file " ................  " is too large for the destination file system. и се чудя, защо така показва при празна флашка.

Сега видях, че флашката е  FAT32, и за да мога да кажа повече от определен брой гб файл трябва да я форматирам на NTFS. Ако ми обясните това, как точно става ще съм благодарен, предполагам с дясно копче, ама ще изчкам :).

А може и само да я конвертирате, няма нужда да я форматирате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.