Премини към съдържанието
juventus_fen

Link:Направете си userbar в интернет

Препоръчан отговор

това е едно много яко сайтче кадето можете да си направите Юзербар в интернет ! без да отваряте Фотошоп или каквото и да е друго!

Редактирано от juventus_fen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е едно много яко сайтче кадето можете да си направите Юзербар в интернет ! без да отваряте Фотошоп или каквото и да е друго!

Благодаря много!Супер е biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво много е добро.Ама аз си направих ,не ми хареса и го делнах и си намерих този който ми e на подписа в момента :ph34r:

Редактирано от Biased (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е страхотно. Много благодаря и аз :):wors::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааааааа мерси много :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтчето не е лошо и за бърз userbar (ако качеството не е от първостепенна важност), както и за начинаещи потребители, е супер. И все пак за истински добър userbar няма по-добро от това, човек да си седне на панталончето/поличката, да си пусне ФотоБитак (PhotoShop) или БояСергия Про (PaintShop Pro) и да се развихри. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сайтчето не е лошо и за бърз userbar (ако качеството не е от първостепенна важност), както и за начинаещи потребители, е супер. И все пак за истински добър userbar няма по-добро от това, човек да си седне на панталончето/поличката, да си пусне ФотоБитак (PhotoShop) или БояСергия Про (PaintShop Pro) и да се развихри. biggrin.gif

Да прав си,но не всеки може да отдели достатъчбото време за да се занимава с обработка на един юзербар :rolleyes:Пък и не всеки разбира на "ФотоБитак" и "Боя Сергия Про" laugh.gif

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като го сложа в подписа си, се вижда с огромен размер ? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,именно за ДатаБГ !

А,сега стана !

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да ти е 350x60, а не 350x19.. ;)

Т.е. отваряш нов документ (transperant) с размери 350x60 и слагаш userbar'а -> Save -> ENJOY! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.