Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам вече теми за конфигурации.Има и теми по този въпрос и бюджет.Дано запоследно да "оспамвам" раздела. :D

Искам да ми помогнете при избора на конфигурация.Аз самият се опитвам да "помагам" на някой питащи за нови конфигурации.Жалко е да предлагам и да питам.По същество:

Бюджетът ми е 1000(1050)лв.

Ще се ползва предимно за игри, нещо от типа на "Call of Duty: Ghosts"

•За процесор предпочитам интел i5, но не само.

•Оставям на вас избора на видеокарта.Мониторът ми е на 1280x1024, като го ограничавам на 1024x768.

Благодаря и Лека Вечер!

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,а какво стана с последната ви тема? "Съвместимост на хардуер" се казва,от 16-и този месец? Какво налага само седмица след това да публикувате нова тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,а какво стана с последната ви тема? "Съвместимост на хардуер" се казва,от 16-и този месец? Какво налага само седмица след това да публикувате нова тема?

И там се изписаха много конфигурации,но не бях описал(не знаех) какво искам.Затова и те ми бяха непотребни.Едвали щях да успея да "съживя" темата, затова пускам нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има възможност стария хард да остане - Количка.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Количка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте да видим тоя монитор кой е и какъв е? Важно е с какви входове е.Нищо не пречи да си го ползвате още известно време.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът е LG1953TR.Ако успеете да му намерите характеристиките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB B75M-D2V

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

4GB DDR3 1600 A-DATA

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

POWER COLOR AX7870 2GBD5-A2DH - фабрично е овърклокната 10 %

PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност: 1 031.26 лв. с ДДС - Количка

Моето предложение е с Ivy Bridge i5. Защо айви? Ами защото разликата между i5 4440(http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-4440+%40+3.10GHz) и i5 3350p(http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-3350P+%40+3.10GHz) е минимална. А разликата между i5 4440(http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-4440+%40+3.10GHz) и i5 4570(http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5-4570+%40+3.20GHz) е по голяма и по си заслужава инвестицията във втория ако парите стигат разбира се. 

Ако трябва да закръгляме около 1050 лв. то харда може да се замени с този - 1.5T SG SATA 6G 64M 7200 или ако имаш нужда от записвачка - LG GH24NSB0 DVD RW BLACK.

ПП: Ако искаш можеш и тази кутия да избереш CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU. Тя е предназначена за микро дъна както в случая съм предложил. Лично на мен повече ми допада и като вентилатори - Xtraflow с PWM(регулиране на оборотите).

Поздрави и успех с избора!

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 929.03 лв. с ДДС

Плюс 

Cooler Master GX Bronze, 450W  http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-cooler-master-gx-bronze-450w-cm-rs450-acaad3-eu/pd/ES1JTBBBM/  69,74 лв с безплатна доставка.

Имате 8 ГБ рам,достатъчно добър процесор,голям хард-диск,чудесна видеокарта,и може би едно от най-изгодните захранвания за момента.Ползвате вашата кутия.

Ако решите,можете да си добавите някоя записвачка за 30 лв,или пък подходящ размер флашка.

Не е много ясно и с какво озвучение сте.

Поздрави и успех с избора.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1100лв. може да вземеш и монитор - нещо не ми се вързва току що излезнали игри да ги играеш на морално остаряла резолюция!

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4G DDR3 1333 GEIL ENH CORSA

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

POWER COLOR AX7870 2GBD5-A2DH

Cooler Master GX Bronze, 450W

LED BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Черен, GW2255

Процесора е достатъчен за съвременни игри , картата е отлична за цената си идва в комплект с пад за мишка и с по-нов биос работи на 1150мхз ядро-но не помня точно кой беше!ю

Кутията е прилична и достатъчна за добър въздушен поток!

Монитора е с МВА панел и значително по-добре от всеки с ТН матрица като цветове!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето и от мен:

GB B75M-HD3 /B75/1155

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

4GB DDR3 1600 A-DATA

SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

PSU CM GX 450W APFC

Общо: 1070 лв, 20 над бюджета но видеото си струва всеки един от тези 20 лв, i5, много добра кутия, захранване(може да се вземе по-евтино и от маг-а), бърз хард...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.