Премини към съдържанието
Styl3r_

Проблем с TP-Link TL-WR740N v4 и DD-WRT

Препоръчан отговор

Здравейте,Поради проблем със софтуера на рутера се наложи от интернет доставчика да ми сменят софтуера с DD-WRT v24-sp2 (03/25/13) std - build 21061. Проблема беше с отварянето на портовете, но това при DD-WRT го няма. За сметка на този проблем се появи друг, при настройка на wireless, когато задам как да бъде кодирана паролата при свързване на устройство то се закача за рутера, но до него не достига интернет достъп. Изписва "Ограничен достъп", когато махна защитата на мрежата и се свържа има интернет връзка. Някой има ли е подобен проблем и има ли някакво решение?

post-264254-0-75620400-1385385723_thumb.

Редактирано от Styl3r_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не би лаптопа ти да е с допълнителен софтиер на безжичната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не би лаптопа ти да е с допълнителен софтиер на безжичната карта.

До преди да ъпгрейднат рутера нямаше проблем с wi fi. Пробвах да се свържа и на телефона ми, но и там така. Според мен проблема е някъде в кодирането на паролата, но не знам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра е запаметил настройка за свързване по wi-fi изтрий я и я създай наново(и на телефона и на лаптопа)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра е запаметил настройка за свързване по wi-fi изтрий я и я създай наново(и на телефона и на лаптопа)

Пробвах и това, но не е от това проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди да ъпгрейднат рутера нямаше проблем с wi fi. Пробвах да се свържа и на телефона ми, но и там така. Според мен проблема е някъде в кодирането на паролата, но не знам..

Какво си сложил за парола и криптация на безжичната мрежа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с версиите на DDWrt за този рутер

Трябва ти ето този:DD-WRT v24-sp2 (07/24/13) std - build 22118 

Убий ме, ама не мога да намеря линка в сайта. Ако искаш ми прати каква ти е пощата на лично и ще ти изпратя бина да си ъпдейтнеш рутера.

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво си сложил за парола и криптация на безжичната мрежа?

В първия пост има прикачена снимка, паролата е само с цифри.

Има проблем с версиите на DDWrt за този рутер

Трябва ти ето този:DD-WRT v24-sp2 (07/24/13) std - build 22118 

Убий ме, ама не мога да намеря линка в сайта. Ако искаш ми прати каква ти е пощата на лично и ще ти изпратя бина да си ъпдейтнеш рутера.

Имаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на някои от версиите за този рутер има проблеми с настройката на WPA2/AES кодиране на безжичната мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това което ми изпрати @ScD няма проблем. Ако някой друг има същия проблем може да си upgrade-не рутера с този файл: https://www.mediafire.com/?75a0y9qsuxddsy5

Редактирано от Styl3r_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.