Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
colin_power

Проблем с Logitech z623

Препоръчан отговор

В Шумен си оставих тонколоните при съквартиранта и вчера той ми се обади и каза че едната(тази ,която е главната) нещо се е прецакала.Чувала се заглъхнало и по-слабо като цяло от другата,иначе усилвателя на звука и баса си бачкат.И аз се сетих от какво може да е,но не съм сигурен: аз ги занесох да слушаме музика от лаптопа на съквартиранта,но понеже той си заминава у тях понякога и си взима лаптопа,аз оставам само с телефона и PSP-то.И си пусках музика от тях и свързвах тонколоните за да се чува по-силно. Бяха ми казали,че така като закачаш тонколони или слушалки на различни устройства могат да се прецакат...И затова ви питам дали в това е проблема или съквартиранта им е направил нещо си си мълчи? Тонколоните са 2+1 и са на около 4 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този ли модел става на въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам същия проблем само 4е при мен бас говорителя (така да го нарека ) и 1ния говорител работи но другия се 4ува много по слабо даже по4ти не се 4ува само4е моите са  LOGITECH LS21 2.1 и мисля да направя така да си купя един модул  подобен на това 

http://panda-bg.com/product.php?lang=bg&code=435764 и да свъража двата малки говорителя и баса но само4е има един малък проблем как да свържа баса в схемата  ако може някой да ми обясни как става ще съм му много благодарен или да сложи някава схема за свързване на тези три говорители само да кажа 4е бас4ето е пет вата на осем ома

Благодая ви предварпредварително

Редактирано от hyusein (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.