Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та .. задачата е следната : http://s8.postimg.org/tjbjigxhx/2013_11_25_16_23_23.jpgМоля, ако някой знае как се сътворява това чудо да обясни доста подробно, защото все пак трябва да го правя в час, но ако ми го пусне някой готово изобщо няма да съм разочарован :) Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново опцията мързи ме, не съм учил и хайде наготово. В този форум не се толерира мързела.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж ся, това че не можеш и не искаш да ми помогнеш е една тема, друга тема, е че такова нещо за пръв път правим(толкова сложно) и ми е оценка и бих искал да бъде направено от хора, които всъщност разбират какво правят, а не като мен за 3, за 4.Айде тея пребързани мнения да си останат за тебе като не знаеш ситуацията, в която съм всичко това съм го учил на практика нито имам учебник, от къде да го прочета, нито някой ми го е обяснявал.Пак казвам толкова сложно и така свободно не съм правил досега и просто си нямам и на идея какво да правя.А точно ти за мързел не ми говори, защото като гледам не си ми помогнал особенно много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учебници има. Това защо ти нямаш е друг въпрос. Ако поне малко имаш желание в интернет видео уроци и пражнения колкото искаш. Ти не искаш помощ, а искаш да ти бъде направено упражнението и да ти се пише отлична оценка. Освен това съм сигурен че предподавятеля ви е дал доста насоки и сте имали упражнения на които ти или не си внимавал или не си присъствал.

Нищо лично срещу теб разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.