Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Thund3rGod

Малко помощ за правенето на задача с MS Access

Препоръчан отговор

Та .. задачата е следната : http://s8.postimg.org/tjbjigxhx/2013_11_25_16_23_23.jpgМоля, ако някой знае как се сътворява това чудо да обясни доста подробно, защото все пак трябва да го правя в час, но ако ми го пусне някой готово изобщо няма да съм разочарован :) Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново опцията мързи ме, не съм учил и хайде наготово. В този форум не се толерира мързела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж ся, това че не можеш и не искаш да ми помогнеш е една тема, друга тема, е че такова нещо за пръв път правим(толкова сложно) и ми е оценка и бих искал да бъде направено от хора, които всъщност разбират какво правят, а не като мен за 3, за 4.Айде тея пребързани мнения да си останат за тебе като не знаеш ситуацията, в която съм всичко това съм го учил на практика нито имам учебник, от къде да го прочета, нито някой ми го е обяснявал.Пак казвам толкова сложно и така свободно не съм правил досега и просто си нямам и на идея какво да правя.А точно ти за мързел не ми говори, защото като гледам не си ми помогнал особенно много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учебници има. Това защо ти нямаш е друг въпрос. Ако поне малко имаш желание в интернет видео уроци и пражнения колкото искаш. Ти не искаш помощ, а искаш да ти бъде направено упражнението и да ти се пише отлична оценка. Освен това съм сигурен че предподавятеля ви е дал доста насоки и сте имали упражнения на които ти или не си внимавал или не си присъствал.

Нищо лично срещу теб разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
    • от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.