Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следният проблем когато пусна някои клип няма значение кои или от къде съм го пуснал дали от ЮТубе или вбох7 .... При самото пускане на клипа след около 6-7секунди ми спира .... Когато превъртя клипа пак си върви и отново спира след 6-7секунди ??? :(  Очаквам някаква помощ как да оправя този проблем, благодаря ви предварително :)

Редактирано от Krasimir Dimitrov_315030 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай смело още 5-6 теми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следният проблем когато пусна някои клип няма значение кои или от къде съм го пуснал дали от ЮТубе или вбох7 .... При самото пускане на клипа след около 6-7секунди ми спира .... Когато превъртя клипа пак си върви и отново спира след 6-7секунди ??? :(  Очаквам някаква помощ как да оправя този проблем, благодаря ви предварително :)

С кой браузер се получава това? Флаш плеъра обновен ли е? За какъв Уиндоус става въпрос, с колко РАМ разполага компютъра, как са температурите на видеото и процесора? Проверявано ли е за вируси?

Ако сте с Mozilla, и не сте с последната версия на флаша, изтеглете го от тук http://get.adobe.com/flashplayer/  но преди това премахнете отметката на McAfee за да не ви се инсталира.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой браузер се получава това? Флаш плеъра обновен ли е? За какъв Уиндоус става въпрос, с колко РАМ разполага компютъра, как са температурите на видеото и процесора? Проверявано ли е за вируси?

Ако сте с Mozilla, и не сте с последната версия на флаша, изтеглете го от тук http://get.adobe.com/flashplayer/  но преди това премахнете отметката на McAfee за да не ви се инсталира.

Браузер Гугъл Хром ... Уиндоус ХП, РАМ: 1ГБ .... Проверяван е за вируси няма ! Другите неща не знам от къде да ги видя и да ви кажа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браузер Гугъл Хром ... Уиндоус ХП, РАМ: 1ГБ .... Проверяван е за вируси няма ! Другите неща не знам от къде да ги видя и да ви кажа 

Инсталирай Speccy 1.24.632  програмата ще покаже температурите на процесора и видеото.

Опитай с друг браузер дали ще прави така. Ако нямаш Мозила, изтегли я, инсталирай и флаш плеър за нея от линка, който дадох и опитай.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай Speccy 1.24.632  програмата ще покаже температурите на процесора и видеото.

Опитай с друг браузер дали ще прави така. Ако нямаш Мозила, изтегли я, инсталирай и флаш плеър за нея от линка, който дадох и опитай.

Редактирано от Krasimir Dimitrov_315030 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли с друг браузър? Имате Мозила, изтеглете и инсталирайте последната версия на флаш плеър и опитайте.

А тая фонетика, да не би да е Flex Type 2K?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с Avast ли е сканирано за вируси? Направете едно Бързо сканиране и с Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300 Final  в края на инсталацията на програмата, махнете отметката най-горе, както е показано на тази снимка http://i.imgur.com/DkgJ7Zr.png

Опитахте ли с Мозила, с обновен Flash Player?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с Avast ли е сканирано за вируси? Направете едно Бързо сканиране и с Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300 Final  в края на инсталацията на програмата, махнете отметката най-горе, както е показано на тази снимка http://i.imgur.com/DkgJ7Zr.png

Опитахте ли с Мозила, с обновен Flash Player?

Сканиран е със SuperAntiSpyware, Аваст и е прочистен с Ccleaner ... Аз не използвам Мозила много е бавен само Хроме и Опера :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, с Opera как е положението? Обновихте ли флаш плеъра??? http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=47908

Сканирайте за вируси и с програмата, която ви предложих..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, с Opera как е положението? Обновихте ли флаш плеъра??? http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=47908

Сканирайте за вируси и с програмата, която ви предложих..

Преди малко пробвах от Опера пак има същия проблем ... спира след 6-7секунди :Х Сега ще пробвам с тази програма която ми казахте :)

Опитахте ли с друг браузър? Имате Мозила, изтеглете и инсталирайте последната версия на флаш плеър и опитайте.

А тая фонетика, да не би да е Flex Type 2K?

Да тя е, защо ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Flex Type 2K е програма, която скапва Уиндоуса. Дори се смята за вирус. Премахва се по специален начин, със специален инструмент, за да си поправите регистрите които е променила. Доклокто си спомням ще ви трябва инсталационен диск за да я премахнете за  да се копират библиотеките от папка I386. Каквото намери МВАМ сложете отметки отпред и натиснете Премахни избраните. 

Чудя се как може да има хора, в 2013 г., които все още инсталират това недоразумение, наречено Flex Type

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Flex Type 2K е програма, която скапва Уиндоуса. Дори се смята за вирус. Премахва се по специален начин, със специален инструмент, за да си поправите регистрите които е променила. Доклокто си спомням ще ви трябва инсталационен диск за да я премахнете за  да се копират библиотеките от папка I386. Каквото намери МВАМ сложете отметки отпред и натиснете Премахни избраните. 

Чудя се как може да има хора, в 2013 г., които все още инсталират това недоразумение, наречено Flex Type

Искате да кажете, че проблемът със клиповете е от Flex Type 2K ? Кои е инструмента с които се поправят регистрите които е променила ? И това ми откри MBAM:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отметни всичко и премахни това,което е открил Malwarebytes.Изтегли и Adwcleaner оттук - http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Стартирай го и дай Scan.След това Clean.Мисля доста неща ще има.Инструмента ще поиска рестарт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.