Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да ви попитам някой има ли впечатления от тази марка.Картите им за 300-350лв са с добри характеристики.Но на мен досега тази марка не ми беше известна и се съмнявам.Харесъл сам си няколко модела:

TUL AX7850 2GBD5-2DHPP

POWER COLOR AX7870 2GBD5-A2DH

POWER COL AX7870 2GBD5-2DHE/OC

Първият като че ли, най ми допада.Мнения?

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми Power Color са фирма, която използва чиповете на АМД. Като цяло държат едни от най-добрите цени за видеотата с АМД чип. Не съм срещал негативни мнения за тях. И те като всяка фирма имат различни серии с различни охладители и овърклок. От тези, който си избрал втората ми допада най-много, защото е с охлаждане с 3 вентилатора, а и е клокната до най-висока честота спрямо другата 7870 и 7850-ката.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение - шумни и не много добре охладени. Ниско качество на изработка и не по-производителни от останалите в същия ценови клас. Бих си взел, някоя на Asus, GB и накрая Sapphire. Колкото повече вентилатори, толкова повече шум и прах. А бе, не ми харесва тая марка Power Color и това е. Цената говори сама по себе си!  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата, специален въпрос към Masterplay:

Мислиш ли, че ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 ще се окаже по-добър избор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата, специален въпрос към Masterplay:

Мислиш ли, че ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 ще се окаже по-добър избор?

Видеокартата ще я изберете според приложенията. Има се предвид игрите. А именно, всяка една компания произвеждаща игри, оптимизира игрите за определен производител на видеокарти nVidia, AMD, Intel и така нататък. Дали тази ще се окаже по-добър вариант, както казвам, зависи от приложенията. Има не малко тестове из Интернет и нищо не пречи да се прегледат обстойно, при коя игра как се представя тази видеокарта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам стара hd5500 на Power color и съм много доволен. Добър и тих охладител, производителна карта за годините си. Лично аз съм много доволен от Power color.

Тази е моята :)

Публикувано изображение

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.