Премини към съдържанието
flare

Доставчик на бира изгаси горяща кола с пиво

Препоръчан отговор

Мерцедес пламнал късно снощи в хасковския квартал „Орфей”. Точно когато избухват пламъците покрай возилото минава доставчик, който кара бира. Той веднага скача от машината, изкарва пожарогасителя и започва да гаси горящия, лъскав Мерцедес.Но пяната в пожарогасителя свършва и мъжът започва да излива бирата от двулитрови бутилки в двигателя на Мерцедеса. За потушаването на избухналите пламъци са необходими 15 бутилки с бира. Навреме пристига и пожарната и лъскавото возило се е отървало само с не особено големи повреди по двигателя. Съседи уведомили собственика на автомобила, който в момента е в чужбина.Мерцедесът се е запалил поради късо съединение в захранването, е заключението на огнеборците.Източник БлицТцТц. Е сега трябва една яка рекламна кампания на марката. (ако беше я изгасил с Кока кола със сигурност щеше да има. От друга страна, колата щеше да разяде двигателя :D )

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че това си е чудесна новина. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - бива ли така да се похабява ценната течност?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре че не е карал ракия

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова много похабена бира !!!!!  :shock11:  :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре че не е карал ракия

Ако беше ракия, героят и пожарникарите сигурно още щяха да пеят до обгорения автомобил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж да се използва по предназначение. Не да ми се наливате и да поливате после лаптопи и телефони. Бирата е да се гасят пожари.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.