Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW Маниак

Проблем с бутваща флашка и Asus Zetbook

Препоръчан отговор

Колеги лаптопа отказва да бутне от флашка която на други лаптопи не е правила засечка до сега. Все пак я и проверих да не се е скапала на Dell и зацепи веднага но на Asus-а това UEFI ме прехвърля веднага към win менажера да бутва от него ! Нещо не му харесва флашката.

Някакви идеи ?

Поздрави.

п.п. Ако е от значение Acronis Disk Director v.11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забраняваш в bios опцийте: UEFI и SecureBoot. Също така слагаш опцията Legacy OS. Предполагам си избрал да ти зарежда от флашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забраняваш в bios опцийте: UEFI и SecureBoot. Също така слагаш опцията Legacy OS. Предполагам си избрал да ти зарежда от флашката.

Не става !

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Launch CMS - Enable

Улучи го ей :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Улучи го ей :)

То е комбинация от горните и това :-) Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , да ВИ попитам и аз за моят проблем.Купих си нов нр - лаптоп ,но с ОС - ЛИНУКС .До сега съм работил с Уиндоус и не съм имал проблеми ,но това нещо линукс постоянно ме нерви ,една програма не мога да сваля.Все някакъв файл не бил както трябва.Като сваля някакъв пакет 

не ми го отваря...и ме пита с какво да го отвори /отвори го с каквото си искаш,да ти подам ли отварачката :) /...Тука е момента да спомена ,че далеч не съм навътре с материята  и всякаква помощ е добре дошла !Нито utorrent мога да сваля нито каквото и да е друго...За съжаление докато го преинсталирам с Уиндоус ще мине време така ,че помагайте !

Предварително БЛАГОДАРЯ  на всеки отзавал се !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.