Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gig93

Принтер без USB?

Препоръчан отговор

Толкова ли съм тъп не знам, купих си 1 принтер hp deskjet 1510 all in one и ся в кутията има само захранващ кабел, не би ли тряяло да има и USB кабел, инъче как ще го свържа към компа? На указанието има картинка само за включване на захранващия кабел и никъде не пише за включване на usb към компа, а пък не е безжичен, ся кабел ли тряя да купувам? Или да им звънна на тия да ми дадът и кабел, защото в кутията има само захранващ кабел????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време принтерите се продават без USB кабел. Това така да се каже е стандартната практика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време принтерите се продават без USB кабел. Това така да се каже е стандартната практика.

Е защо? как ще го свържа към компа? Тряя да си го купя ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Продават се такива, в всеки магазин за компютърни компоненти... Или техника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нямаш избор. Може би в комплекта липсва кабела, или пък от фирмата са го взели (много ме съмнява).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво им пречи да сложат един кабел, сега ще ходя да търся по магазините...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво им пречи да сложат един кабел, сега ще ходя да търся по магазините...

Както каза колегата продават се в почти всеки магазин за техника. Все едно да си купиш твърд диск, и да кажеш "защо не ми сложиха SATA кабел"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В ръководството на принтера, на последните страници има "окомплектовка" в която е споменато какво има като акцесуари към устройството.За сериозната техника, всякаква периферия се продава отделно от устройствата.В България е честа практиката да се "конфикскуват" допълнителни принадлежности и да се продават самостоятелно.Бизнес бе брат! При 10000 кабела примерно по 1 лев - 10000 лева в джоба на търговеца!Няма лошо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c00366101.pdf - на стр.1 отдолу със звездичка пише, че се купува отделно...

Тоест - търговеца не те е излъгал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро търговеца е бил будала. Ако ти беше казал за кабела хем щеше да ти го продаде, хем ти сега щеше да си ползваш принтера веднага. 

Кабелите не са скъпи, но като купува човек устройство все гледа да е по-евтино, а кабела би повишил общата цена на устройството. Отделно от това доста често по офиси и домове често вече има такива кабели останали от друго устройство които хората могат да ползват без да се набутват да плащат за нов ненужен кабел.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.