Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вероятно след месец ще си взимам смартфон със договор от глобул/vivacom. Търся нещо до 150 лева със договор от 13.99. За сега съм се спрял на htc desire 300.

Надявам се, че ще могат да вървят игрички като subway surfers без лаг.

Редактирано от Testforfun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, ще приемеш ли един съвет?!?!

Когато търсиш мнения по този начин, разгледай сайтовете на двата оператора и напиши тук моделите, които отговарят на критериите ти.

Няма как хората да изгубят половин час да се ровят в сайтовете на операторите , да гледат модели, че и тарифи, да правят сметки и т.н.

Помогни си сам, за да ти помогнат и другите!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За още 30 лева отгоре може да вземеш от глобул с програма HTC desire 500. Разликата четиеиядрения процесор и двойно повече рам памет. Desire 300 също е добър избор. Ако отидеш в офис на оператор ще ти предложат по-добри оферти за планове от тези в сайтовете и каталозите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос сърфера въри и на галакси ейс, версия оптимизирана за армв6 с много леко насичане и то рядко. desire 300 както и 500 стават за нуждите ви както е казал колегата ice_lion__01

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделите, които се вместват в бюджета са HUAWEI Ascend Y300 и HTC desire 300. 

За още 30 лева отгоре може да вземеш от глобул с програма HTC desire 500. 

Не...Аз търся нещо, което с плана се получава струва 150 лева (цената на плана не влиза в тази цена). Цената на desire 500 с план за 13.99 е 359,00 лв. Доста над бюджета.

Планът трябва да е около 15 лева.

Редактирано от Testforfun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за HTC то ... Huawei , Gsmart и други такива и точно в този ценови клас ... бягай далеч ... ето едно ревю ЦЪК 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.