Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!
Преди 2-3 дена попаднах на Български фен сайт на рапъра Lil Wayne, може би познат за почти цялата аудитория тук. Та искам да Ви кажа, че сайта изглежда, че е нов но е доста надежден и пълен с информация относно рапъра - снимки, аудио, видео, татуси преведени, турнета, концерти, нови клипове, биография, албуми и много друга информация за рапъра. Като цяло за мен този сайт е направо подарък тъй като съм луд фен на рапъра и постоянно си следя новини от сайтчето, тъй като на ден се слагат по минимум 2 нови новини свързани с рапъра и неговите хора. Слушам нови парчета и нови видео клипове. Абе като цяло сайта е 6+. 
Та ако някой прояви интерес да пише на личен за да му дам линк или да му кажа името на сайта, защото не съм сигурен дали тук е мястото да го напиша, за да не стане като реклама и после аз да изям бана
Който е фен и харесва Lil Wayne, няма да съжалява. Надявам се да бъда полезен!
Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо след като си пуснал статията не оставиш линк тук , така всеки който попадне , регистриран или не да цъкне на линка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо след като си пуснал статията не оставиш линк тук , така всеки който попадне , регистриран или не да цъкне на линка

Както казах, не искам да стане проблем, но ето го сайта http://lilwaynebg.com/ , ако администраторите преценят, че не трябва да е тук нека го махнат. Извинявам се предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.