Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Rado_42

съвет за Playstation - PS3 или PS4 ?

Препоръчан отговор

Здравейтее хорааа!

Ако някой може да ми съвет ще съм му много благодарен!! :)

На 17 септември 2013г. излезе GTA V! Но тя може да се играе само на PS3 и XBOX 360!!

Аз нямам нито едното, но най-вероятно ще си купя PS3(подарък GTA V) от Технополис, защото не съм много наясно с конзолите и незнам какви характеристики трябва да има PS3 за да стане GTA, а Технополис го предлакат като пакет - http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=32908&scenario=&productarea=P11030101&detailScenario=Konzola%20-SONY-PLAYSTATION-3 !!! Изглежда ми, че няма нищо фалшиво, но все пак не вярвам на 100% на големите вериги магазини! Цената на PS3 заедно с GTA V е 569лв.

Не ми се чака до лятото GTA да излезне за PC, а и това не е сигурно! Доскоро мислех, че PS3 (незнам как точно да го кажа) е най-новата конзола на SONY, но наскоро видях PS4 и сега не мога да реша! Ако си взема PS3 само заради GTA след време няма да мога да играя и на по-нови игри, защото PS4 напълно ще се наложи над тях, а аз нямам толкова пари че да сменям конзоли непрекъснато!

Редактирано от Rado_42 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра направена за PS3 ще си върви на PS3, не виждам как да има измама, всички конзоли (PS3) са с еднакви хардуерни параметри с изключение на хард диска. Така че всяка игра направена за PS3 ще върви на въпросната конзола. PS3 беше най - новата конзола на Sony но я пуснаха преди 4-5г, преди няколко месеца представиха новото поколение PS4 което ще е доста по мощно и с по ново поколение хардуер. Ако имаш възможност да купиш PS4 ест. е много по добър вариант защото конзолата ще е актуално поне още 4г (ако се запази сегашния модел на излизане на нова конзола). PS3 предполагам че ще се поддържа още някоя година но графиката на PS4 би трябвало да е на много по високо ниво :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези проблеми със качеството на PS4 и липсата на игри, за момента последното поколение конзоли въобще не си заслужават.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра направена за PS3 ще си върви на PS3, не виждам как да има измама, всички конзоли (PS3) са с еднакви хардуерни параметри с изключение на хард диска. Така че всяка игра направена за PS3 ще върви на въпросната конзола. PS3 беше най - новата конзола на Sony но я пуснаха преди 4-5г, преди няколко месеца представиха новото поколение PS4 което ще е доста по мощно и с по ново поколение хардуер. Ако имаш възможност да купиш PS4 ест. е много по добър вариант защото конзолата ще е актуално поне още 4г (ако се запази сегашния модел на излизане на нова конзола). PS3 предполагам че ще се поддържа още някоя година но графиката на PS4 би трябвало да е на много по високо ниво :)

Играта ще върви на PS3, но четох, че някои геймъри са имали проблеми с графиката - когато караш, понякога пътищата ти изчезват и други подобни проблеми! Относно PS4: GTA 5 май няма да излиза за PS4 доколкото разбрах!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей притежател съм на PS3 от както е на пазара и съм адски доволен имам я GTA VИзчезването е оправено графиката си е на много добро ниво но според мен не взимай Super Slim Мое мнение не е по добро от обикновена Slim-ка имаш мнооого години да играеш за 5 години вчера му смених пастата и почистих и е пушка PS4 според мен е добра конзола но всичко ще е скъпо първите години и да знаеш може да си слагаш по голям хард не на Playstation а да сложиш 2'5 като за лаптоп поздрави ако имаш нещо пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпо, колко да е скъпо? Аз "купих" първите си две игри за PS4 за 0.00 BGN

Публикувано изображение

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпо, колко да е скъпо? Аз "купих" първите си две игри за PS4 за 0.00 BGN

Е дал си 400 евро за конзолата и си получил 2 безплатни игри. Голям праз.

Като бях малък ми купиха телевизионна игра за 20 лева и вътре имаше дискета с 999999 игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще говорим нека дойде в BG я вземи GTA V Free

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей притежател съм на PS3 от както е на пазара и съм адски доволен имам я GTA VИзчезването е оправено графиката си е на много добро ниво но според мен не взимай Super Slim Мое мнение не е по добро от обикновена Slim-ка имаш мнооого години да играеш за 5 години вчера му смених пастата и почистих и е пушка PS4 според мен е добра конзола но всичко ще е скъпо първите години и да знаеш може да си слагаш по голям хард не на Playstation а да сложиш 2'5 като за лаптоп поздрави ако имаш нещо пиши

А каква е разликата между Super Slim и обикновената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
(Super Slim)PlaySation 3 Super Slim 500GB във гигабайтите и дизайна 

Конзолата PS3 Slim е по-тънка и елегантна!

Преработената по-малка и по-лека PlayStation 3 система ви носи цялото удоволствие от игрите, което очаквате от PlayStation, но в нова кутия!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента по-практично е да се вземе ps3, защото има солиден списък с игри за него и факта,

че в мрежата има много хора, които продават/разменят игри на доста атрактивни цени също не е за пренебрегване.

От към хардуер то е ясно кое е по-добро, но според мен за сега exclusive игрите за ps4 са прекалено малко.

Може би след година-две ще е друго (то така си беше и когато излезе ps3).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох всички мнения и ми стана ясно, че трябва да си купя PS3. Но нова ли да си купя или втора употреба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като напускат до края на лятото "яките" игри за пс4 ша си кажеш д*ба що зех тая 3-ка.Ама нали ти обясняват тука че немало игри поне година две докато излезат ексклузивите блябля.За 3-ката в момента е оферта да си платиш псплюса и да дърпаш безплатните игри добри заглавия пускат фрии но всичко си е въпрос на лични нужди и предпочитания.Според мен пс4 е по-добра инвестиция все пак казваш нямам пари да я сменям така че сам си решавал а че нямало игри верно е няма много все още но до 3,4 месеца ще е различно и тогава ще сърбят ръцете за новото ако си фен на гейминга.На чужд гръб и сто тояги са малко ти даваш парати ти помосли от какво имаш нужда.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(Super Slim)PlaySation 3 Super Slim 500GB във гигабайтите и дизайна 

Конзолата PS3 Slim е по-тънка и елегантна!

Преработената по-малка и по-лека PlayStation 3 система ви носи цялото удоволствие от игрите, което очаквате от PlayStation, но в нова кутия!

Публикувано изображение

Не се различава само по дизайна и тежестта. 

Има разлика в процеса на изработка, както и обновен фърмуер- който е по-защитен срещу хакване и т.н. Затова и този вариант използва по-малко енергия, загрява по-малко и затова няма нужда от голямо охлаждане, както по-големия модел.

Същите разлики имат и PS1, PS2 с техните "slim" варианти. PS2 slim нямаше опция за допълнителен хард диск, защото няма място. 

Ако ще искаш да поддържа по-добре хакването, по-добре взимай по-стар вариант или гледай кой модел точно поддържат хакерите :)

Според мен, PS4 ще поддържа игри от PS3 и може би и тези за PS1, PS2. Така, че PS4 е твоята конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той elshaarawy92 от три месеца купува конзола, хем да му е евтина, хем да я хаква, хем да е качествена...

Аз не мога да разбера, имаш пари - купуваш. Все едно апартамент ще купува. Докато се накани ще излезе PS5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още смятам за голям плюс наличието на много игри за PS3 и факта, че няма нужда да се купуват нови, а да се купуват втора ръка или да се разменят.

От друга страна въпреки че 4-ката не разчита дискове от ps3,2 или 1, то от PSN store-а могат да се купуват, а и gaikai ще даде възможност да се играят игрите в облъчните им сървъри и най-вече exclusi-вите от 3-ката например.

Така, че ако въпроса е кое е по-добра инвестиция за в бъдеще - казвам PS4, а кое е по-изгодния вариант в момента - PS3 ;-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.