Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Simeon Poligorski

Проблем с Battlefield 4 и Windows 8

Препоръчан отговор

Добър ден на всички!

Предварително се извинявам ако не съм създал темата където трябва,но имам проблем с въпросната игра Battlefield 4. Купих си нов лаптоп с intel Core i3 1,8 Ghz 8 Gb Ram 2 Gb Nvidia. Със други игри нямам проблем или пък програми. Но като инсталирах Battlefild-a и Orgin и се опитах да я стартирам тръгва да зарежда и ми казва ,че има Грешка и widows  ще потърси решение за нея. НИскам да знам дали някой е имал подобен проблем или знае как да ми помогне. 

Предварително благодаря за помоща и се извинявам ако съм объркал нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това i3 на 1.8GHz ми прилича на енергоспестяващ процесор който не е никак подходящ за игри, видеокартата хубаво е 2gb ама какъв модел е ? Да не е 710m ?

Аз имам battlefield 3 и доста товари моя лаптоп (от подписа) а при теб с тоя енергоспестяващ cpu и евентуално слаба видео карта не знам как ще върви.

Дай по точни данни за компонентите и лаптопа за да можеш да получиш по конкретни отговори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това i3 на 1.8GHz ми прилича на енергоспестяващ процесор който не е никак подходящ за игри, видеокартата хубаво е 2gb ама какъв модел е ? Да не е 710m ?

Аз имам battlefield 3 и доста товари моя лаптоп (от подписа) а при теб с тоя енергоспестяващ cpu и евентуално слаба видео карта не знам как ще върви.

Дай по точни данни за компонентите и лаптопа за да можеш да получиш по конкретни отговори :)

intel core i3 -3217u 1,8GHz NVIDIA Gforce 720 m.  Просто странното е че с другите игри нямам проблеми. А тази хем е оригинална хим не иска да тръгне. Притеснението ми е дали не е дефектна сама игра ще пробвам да я сменя. Или да не е съвместима с Win 8 . Ще ми е обидно да съм дал 120 лв за игра а тя да не върви :(

В някой чужди форуми видях че има хора с подобен проблем иска ми се да знам дали има и българи с такъв. Просто аз съм малко бос в тия работи с защо нещо не работи или по-точно да намеря къде да прочета защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш каква точно грешка дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

intel core i3 -3217u 1,8GHz NVIDIA Gforce 720 m.  Просто странното е че с другите игри нямам проблеми. А тази хем е оригинална хим не иска да тръгне. Притеснението ми е дали не е дефектна сама игра ще пробвам да я сменя. Или да не е съвместима с Win 8 . Ще ми е обидно да съм дал 120 лв за игра а тя да не върви :(

В някой чужди форуми видях че има хора с подобен проблем иска ми се да знам дали има и българи с такъв. Просто аз съм малко бос в тия работи с защо нещо не работи или по-точно да намеря къде да прочета защо.

Дефектна игра в наше време е невъзможно да попадне при теб. Няма значение дали е оригинална или не - според мен машината ти е слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен си дал пари за грешния лаптоп, тоя процесор е направен да пести ток и лаптопа да издържа повече на батерия, а не да се играят игри. Видео картата и тя не е кой знае какво, но би трябвало да подкара играта. Както писах и по горе, имам BF3 и това е играта която най много ми товари процесора (от тия които съм играл), дори новото NFS на ultra не ми товари толкова лаптопа колкото BF3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да я пусна и се играе доста добре. Разбрах от къде е проблема намерих във форумите на EA,че това е проблем на самата игра трябва да има някакъв патч за да оправи Multyplayer-а. Иначе играта върви отлично.

Благодаря на всички за отговорите и приятна седмица :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта за момента е в Beta state въпреки, че е пусната официално вече от месец. Крашове гличове и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта за момента е в Beta state въпреки, че е пусната официално вече от месец. Крашове гличове и т.н.

Ахам дразнещо е,че не пускат изпипан продукт готов за игра а бързат и се получава това. Днеска сутринта почти превъртях мисиите и пак крашна. И успокоих,че не съм само аз с такъв проблем. Просто EA Правят патчове само за PS4 и Xbox1 а за PC нищо. Първоначално си мислех че е от Windows-a 8 ама всички други игри вървят просто прекрасно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип я пускат по-рано,за да могат да се мерят с Call Of Duty:Ghosts на Games Award-ите,а и колко години минаха от когато направиха сигурно най-добрата игра за 2011-2012,че да не кажа до преди два масеца.А и играта честно казано няма много гличове и бъгове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.