Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jordanp

Хостинг за сайт за видеоклипове

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми подходящ хостинг за следния сайт.Сайт за споделяне на видеоклипове, видеата няма да бъдат добавяни от друг сайт, а директно ще се ъплоудват.Предполагаема бройка около 1500 месечно.Родните хостинг провайдъри предлагат в повечето случаи cloud хостинг и по-малко VPS хостинг. Но цените нещо не ми допадат.Тъй като в началото ще има по-малко ъплоуд в последствие повече, може би клауд хостинг е най-подхождящ за случая.Явно ще е необходимо повече дисково пространство, за това търся някакво решение със заплащане на използвани GB.Бихте ли ме посъветвали за такъв хостинг или друго подходящо решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малка сума  толкова място никой няма да ти предложи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малка сума  толкова място никой няма да ти предложи .

Не съм казал за без пари, търся възможно по-добра алтернатива от към заплащане на дисково пространство.

Някой използвал ли клауд на майкрософт? Според тях цената е $0.07 per GB, което изглежда твърде евтино сравнявайки останалите предложения.

http://www.windowsazure.com/en-us/pricing/details/storage/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да си имаш собствен компютър и там да се качват клиповете. Ще ти трябва хубав рутер и 2 интернет доставчика. Мисля, че Капитана беше казал как точно се правят тези неща в предишна тема. Предполагам, че така ще вложиш първоначално пари, но ще ти излезе по евтино в крайна сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.