Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, както се вижда от заглавието ще Ви помоля за някоя друга препоръка за теблет, тъй като от няколко дни разглеждам форума с под раздела на таблетите и на скоро в един магазин се загледах и при тях, така да се каже се запалих да си взема една такава джаджа.

Ще се ползва за разцъкване, музика, някоя друга игричка и приложение и най-вече предимно за филми вечер и дисплея би трябвало да е малко по-голям. Иначе се бях спрял на Asus Memo hd7 ME173XX , но само заради малкия дисплей се спирам .

Друго което да има е GPS.Друго което да бъде нужно за момента не се сещам ако има нещо ще пиша. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 инча - Acer Iconia А1-810

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от quickJO
Неправилно тагване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето предложението на колегата за по малко пари ЦЪК  за 8 инча малко над 400 ЦЪК а в този ценови клас твърдя че това е най добрия таблет ЦЪК  ... вярно не е 8 инча ... 7 инча биха били напълно достатъчни а и Asus Memo Pad HD7 има по добра резолюция при по малък дисплей което е равно на по голямо предимство при гледане на филми примерно ... ако искаш да разполагаш и с GSM може да се ориентираш към Asus Phone Pad HD 7 примерно но е с по скромни характеристики ... може да огледаш за новите Nexus 7 ... ако си готов да дадеш около 70 лв . по вече ЦЪК  а и разполагаш с истински мултитаскинг с Memo Pad HD 7 или HD 8 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имате ли нужда от 3G модул? Изисквания относно паметта?

8-инчов с 3G Prestigio Multipad 4 за 409лв. ако 9лв. не са проблем.

7.85-инчов с 3G GoClever TAB ARIES за 392лв. ако бюджета е точно 400лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не държа да има 3G .Имам намерения да го ползвам най-вече вечер за гледане на филми и тук там при някое пътуване да се вижда картата по-добре или при разходка да хвърляш по едно око къде се намираш.Харесват ми по-горе изброените но повечето са с 7 инчов а ми се вижда малко?

Сумата не е твърда която съм посочил, ако нещо ми хареса за повече не е проблем но в рамките на разумното пък и не знам колко бързо ще ми мине меракът така да се каже.. да не стой някъде и да хваща прах и за това съм писал 400 лв с тях и без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този модел WORTEX за 209 евро.  Като марка не ми са познати да си призная или може би много бегло .. и не знам , някой да е имал някакви наблюдения  или препоръки ,големият + при него е екрана че е голям , но за другите неща не съм добре запознат и бих се радвал на мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В китайските сайтове има хубави и на добри цени http://www.tinydeal.com/quadcore-c-997_1137_1140.html?tid=951&zenid=9hkrlft4cbe3uolht5lq74ljp2 доставката е безплатна . Иначе Tegra Note 7 като цена и производителност е добър избор, но е 7 инча пак. Линка е кам 10,1 инчовите и всички са 4 ядрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този модел WORTEX за 209 евро.  Като марка не ми са познати да си призная или може би много бегло .. и не знам , някой да е имал някакви наблюдения  или препоръки ,големият + при него е екрана че е голям , но за другите неща не съм добре запознат и бих се радвал на мнения.

Като характеристики на книжка изглеждат добре но ми е съмнителна потдръжката на този таблет ... все пак не е хубаво да се изпробват дефектите на този таблет върхи теб ... ако има такива но като гледам е нещо като стреляне в тъмното ... ако държиш толкова на по голям дисплей орпентирай се към предложението на Право Токов ... или малко по скъпо предложение HD 8 ... просто това са качественните предложения в този ценови клас ... Asus а разполага с по добра резолюция в сравнение с Acer а ... пък и може да се очаква същата производителност като при HD 7 даже с една идея по добра ... може би единственния момент в който Acer Iconia минава HD 8 е HDMI а с който разполага ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nook HD+ 9" 16GB с 1920x1200 IPS дисплей. С доставката от Англия ми излезе 310лв. и съм супер доволен. Дисплея е невероятен, смених му оригиналния Андорид с Cyanogen mod, наслагах една камара приложения и вкъщи ще се сбием кой да се добере пръв до него. Лаптопа тъжно прашасва в ъгъла. :-D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nook HD+ 9" 16GB с 1920x1200 IPS дисплей. С доставката от Англия ми излезе 310лв. и съм супер доволен. Дисплея е невероятен, смених му оригиналния Андорид с Cyanogen mod, наслагах една камара приложения и вкъщи ще се сбием кой да се добере пръв до него. Лаптопа тъжно прашасва в ъгъла. :-D

Това "чудо" има такъв страхотен дисплей ... колегата може да ти го потвърди ... но няма нито предна нито основна камера ... може би това е таблета точно за филми , игри и книги ... и доста странен дизайн ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето предложението на колегата за по малко пари ЦЪК  за 8 инча малко над 400 ЦЪК а в този ценови клас твърдя че това е най добрия таблет ЦЪК  ... вярно не е 8 инча ... 7 инча биха били напълно достатъчни а и Asus Memo Pad HD7 има по добра резолюция при по малък дисплей което е равно на по голямо предимство при гледане на филми примерно ... ако искаш да разполагаш и с GSM може да се ориентираш към Asus Phone Pad HD 7 примерно но е с по скромни характеристики ... може да огледаш за новите Nexus 7 ... ако си готов да дадеш около 70 лв . по вече ЦЪК  а и разполагаш с истински мултитаскинг с Memo Pad HD 7 или HD 8

И аз съм се насочил към Asus MeMo Pad HD7, но има ли вносител да го с гаранция за Европа, имам предвит конкретно Германия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм се насочил към Asus MeMo Pad HD7, но има ли вносител да го с гаранция за Европа, имам предвит конкретно Германия.

Смисъл искаш да го купиш от Германия и гаранцията да ти е валидна тук ли ... нещо не ми стана ясно ... но иначе правилен избор ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От tablet.bg  дават: "Гаранция, 24 месеца международна гаранция". Лично аз съм отправял към тях запитване по този въпрос и ме увериха,  че настина е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл искаш да го купиш от Германия и гаранцията да ти е валидна тук ли ... нещо не ми стана ясно ... но иначе правилен избор ...

Дъщеря ми учи в Германия и искам да го взема за Коледен подарък, но вносителите не знаят за такава гаранция и най-вероятно ще трябва да пиша до съпорта на Asus, но има още време....

От tablet.bg  дават: "Гаранция, 24 месеца международна гаранция". Лично аз съм отправял към тях запитване по този въпрос и ме увериха,  че настина е така.

Сега прочетох отговора ти. Благодаря ! И аз съм се насочил към tablet.bg, те го продават с подарък-калъф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.