Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

steele

Препоръка за таблет до 400 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, както се вижда от заглавието ще Ви помоля за някоя друга препоръка за теблет, тъй като от няколко дни разглеждам форума с под раздела на таблетите и на скоро в един магазин се загледах и при тях, така да се каже се запалих да си взема една такава джаджа.

Ще се ползва за разцъкване, музика, някоя друга игричка и приложение и най-вече предимно за филми вечер и дисплея би трябвало да е малко по-голям. Иначе се бях спрял на Asus Memo hd7 ME173XX , но само заради малкия дисплей се спирам .

Друго което да има е GPS.Друго което да бъде нужно за момента не се сещам ако има нещо ще пиша. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8 инча - Acer Iconia А1-810

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето предложението на колегата за по малко пари ЦЪК  за 8 инча малко над 400 ЦЪК а в този ценови клас твърдя че това е най добрия таблет ЦЪК  ... вярно не е 8 инча ... 7 инча биха били напълно достатъчни а и Asus Memo Pad HD7 има по добра резолюция при по малък дисплей което е равно на по голямо предимство при гледане на филми примерно ... ако искаш да разполагаш и с GSM може да се ориентираш към Asus Phone Pad HD 7 примерно но е с по скромни характеристики ... може да огледаш за новите Nexus 7 ... ако си готов да дадеш около 70 лв . по вече ЦЪК  а и разполагаш с истински мултитаскинг с Memo Pad HD 7 или HD 8 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имате ли нужда от 3G модул? Изисквания относно паметта?

8-инчов с 3G Prestigio Multipad 4 за 409лв. ако 9лв. не са проблем.

7.85-инчов с 3G GoClever TAB ARIES за 392лв. ако бюджета е точно 400лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не държа да има 3G .Имам намерения да го ползвам най-вече вечер за гледане на филми и тук там при някое пътуване да се вижда картата по-добре или при разходка да хвърляш по едно око къде се намираш.Харесват ми по-горе изброените но повечето са с 7 инчов а ми се вижда малко?

Сумата не е твърда която съм посочил, ако нещо ми хареса за повече не е проблем но в рамките на разумното пък и не знам колко бързо ще ми мине меракът така да се каже.. да не стой някъде и да хваща прах и за това съм писал 400 лв с тях и без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този модел WORTEX за 209 евро.  Като марка не ми са познати да си призная или може би много бегло .. и не знам , някой да е имал някакви наблюдения  или препоръки ,големият + при него е екрана че е голям , но за другите неща не съм добре запознат и бих се радвал на мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В китайските сайтове има хубави и на добри цени http://www.tinydeal.com/quadcore-c-997_1137_1140.html?tid=951&zenid=9hkrlft4cbe3uolht5lq74ljp2 доставката е безплатна . Иначе Tegra Note 7 като цена и производителност е добър избор, но е 7 инча пак. Линка е кам 10,1 инчовите и всички са 4 ядрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на този модел WORTEX за 209 евро.  Като марка не ми са познати да си призная или може би много бегло .. и не знам , някой да е имал някакви наблюдения  или препоръки ,големият + при него е екрана че е голям , но за другите неща не съм добре запознат и бих се радвал на мнения.

Като характеристики на книжка изглеждат добре но ми е съмнителна потдръжката на този таблет ... все пак не е хубаво да се изпробват дефектите на този таблет върхи теб ... ако има такива но като гледам е нещо като стреляне в тъмното ... ако държиш толкова на по голям дисплей орпентирай се към предложението на Право Токов ... или малко по скъпо предложение HD 8 ... просто това са качественните предложения в този ценови клас ... Asus а разполага с по добра резолюция в сравнение с Acer а ... пък и може да се очаква същата производителност като при HD 7 даже с една идея по добра ... може би единственния момент в който Acer Iconia минава HD 8 е HDMI а с който разполага ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nook HD+ 9" 16GB с 1920x1200 IPS дисплей. С доставката от Англия ми излезе 310лв. и съм супер доволен. Дисплея е невероятен, смених му оригиналния Андорид с Cyanogen mod, наслагах една камара приложения и вкъщи ще се сбием кой да се добере пръв до него. Лаптопа тъжно прашасва в ъгъла. :-D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nook HD+ 9" 16GB с 1920x1200 IPS дисплей. С доставката от Англия ми излезе 310лв. и съм супер доволен. Дисплея е невероятен, смених му оригиналния Андорид с Cyanogen mod, наслагах една камара приложения и вкъщи ще се сбием кой да се добере пръв до него. Лаптопа тъжно прашасва в ъгъла. :-D

Това "чудо" има такъв страхотен дисплей ... колегата може да ти го потвърди ... но няма нито предна нито основна камера ... може би това е таблета точно за филми , игри и книги ... и доста странен дизайн ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето предложението на колегата за по малко пари ЦЪК  за 8 инча малко над 400 ЦЪК а в този ценови клас твърдя че това е най добрия таблет ЦЪК  ... вярно не е 8 инча ... 7 инча биха били напълно достатъчни а и Asus Memo Pad HD7 има по добра резолюция при по малък дисплей което е равно на по голямо предимство при гледане на филми примерно ... ако искаш да разполагаш и с GSM може да се ориентираш към Asus Phone Pad HD 7 примерно но е с по скромни характеристики ... може да огледаш за новите Nexus 7 ... ако си готов да дадеш около 70 лв . по вече ЦЪК  а и разполагаш с истински мултитаскинг с Memo Pad HD 7 или HD 8

И аз съм се насочил към Asus MeMo Pad HD7, но има ли вносител да го с гаранция за Европа, имам предвит конкретно Германия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм се насочил към Asus MeMo Pad HD7, но има ли вносител да го с гаранция за Европа, имам предвит конкретно Германия.

Смисъл искаш да го купиш от Германия и гаранцията да ти е валидна тук ли ... нещо не ми стана ясно ... но иначе правилен избор ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От tablet.bg  дават: "Гаранция, 24 месеца международна гаранция". Лично аз съм отправял към тях запитване по този въпрос и ме увериха,  че настина е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл искаш да го купиш от Германия и гаранцията да ти е валидна тук ли ... нещо не ми стана ясно ... но иначе правилен избор ...

Дъщеря ми учи в Германия и искам да го взема за Коледен подарък, но вносителите не знаят за такава гаранция и най-вероятно ще трябва да пиша до съпорта на Asus, но има още време....

От tablet.bg  дават: "Гаранция, 24 месеца международна гаранция". Лично аз съм отправял към тях запитване по този въпрос и ме увериха,  че настина е така.

Сега прочетох отговора ти. Благодаря ! И аз съм се насочил към tablet.bg, те го продават с подарък-калъф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.