Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

liberate1509

Може ли да усилим сигнала за интернет?

Препоръчан отговор

По надолу от нас имам съседка от където има рутер и заемам интернет (wi-fi) с това http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=tl-wn722n от нея без тя да знае, обаче го лова на 1-2 чертички, обаче ще си зимам телефон скоро,а на него му е слаб обхвата на wi-fi-я  , и тъй като не съм много напреднал с нещата има ли начин да увелича силата на сигнала с нещо подобно http://prodavalnik.com/moschen-wifi-usilvatel---wifly-city-i31935473 без да трябва да го свързвам към рутер,като това http://www.detective.bg/usilvatel-wireless-signal-do-15-db-1000-mw?gclid=CLn_h_KKg7sCFYUewwodgFMABw защото нали все пак си взимам без тя да знае немога да ида да и кажя да си го сложи защото не и лова нета хубаво   :D , + това да си влизам и от телефона в интернет + 1 лаптоп имам,a и като сестра ми дойде с нейния :D , пък и кат го хващам на по-добър сигнал ще ми е и по бърз :) , имам предвид нещо с което да го включа в компютара или в некой контакт и да увелича сигнала на wi-fi oт по далеч да за да си го лова с всички обикновени  wi-fi адаптери на поне с 1 чертичка отгоре  не да си копувам по 10 Мощни адаптера па и за телефон wi-fi адаптер с които да лова от по далече няма :) Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам, вместо да даваш 105 лева за някаква джаджа дето не знам как ще я включиш към телефона защо просто не си платиш за интернет - 100% ще имаш по-хубав сигнал от този дето го хващаш от съседката, да не говорим че утре може да се усети че и крадат интернета и да си криптира Wi-Fi или пък да го спре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не дойде с точилката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам, вместо да даваш 105 лева за някаква джаджа дето не знам как ще я включиш към телефона защо просто не си платиш за интернет - 100% ще имаш по-хубав сигнал от този дето го хващаш от съседката, да не говорим че утре може да се усети че и крадат интернета и да си криптира Wi-Fi или пък да го спре.

Какви 105 лева? :/ А и няма да го криптира тя незнае как, смисъл 40 години е не е напред с технологиите пък и + това има още мрежи около мене :) така че все съм си напред просто ми трябва да усиля сигнала за да имам достъп до интернета и с повече устроиства, някое дето е до 40-50 лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, като си толкова "напред с технологиите", защо питаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, като си толкова "напред с технологиите", защо питаш?

Някой да те е натискал тебе та звъниш ? Мисля че темата не е  ''напреднали в технологиите'' . Ар прав ти път крива ти пътека...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да те е натискал тебе та звъниш ? Мисля че темата не е  ''напреднали в технологиите'' . Ар прав ти път крива ти пътека...

По-лекичко малкия ;) Така може да се обръщаш, към наборчетата си, ок? И да уточня: - Най-жалки сте, тарикатчетата на дребно...Мишоци, които ако им вземеш семките и джобните, оревавате света, а същевременно, искате да крадете и си мислите, че всичко ви е позволено. И защо-защото няма кой да ви тегли един хубав пердах.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.