Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ani7631
      здравейте,

Аз се влюбих в едно момче,но разликата между нас е, че той е на 13 а аз съм на 11. Аз незнам дали той ме харесва
      понякога си мисля дали да му кажа или да си мълча
      моля ви помогнете ми какво да правя

благодаря ви за отделеното време.
    • от Cvetanov Posveteniat
      Здравейте! Имам големи проблеми с моята щайга. Компа ми е следният: Процесор: Амд дуал нещо си 2.2 гх. Рам: 2 гб. Видео карта: нвидиа 512 мг. ХДД: 320 гб. Дънната платка не знам каква е. Купих го 2009 година от техномаркет Монтана. Добре помня, че това беше най-доброто, което хората можаха да ми предложат. Тогава беше около 400 лв., но помня също така, че монитора (21 инча с тунер) излезе по скъп. Та, в момента се намирам в Германия. Другата седмица се прибирам. Тук съм от 3 месеца, нашите бачкат, пък аз дойдох на почивка. Набавих се с някакъв лаптоп, не е кой знае какво, но определено върши страхотна работа. Самсинг q35 е. Той е: интел 1.66 гх. 2.46 рам. ХДД: 65 гб. Видео карта: интел 128 мг. Компютъра вкъщи е постоянно с отворена кутия. Има проблеми с охлаждането ли с кво. Постоянно го чистех, когато бях вкъщи, ако не е през седмица, то всяка седмица. Оставен е на бюрото, а не отдолу. Чистех го с сешуар, а за перките на процесора и захранването използвах клечки за уши. Никаква полза. Винаги му има нещо. Един диск с неро не мога да направя, щото прегрява. С еверест ми показва, че при много натоварване прегрява прочесора, стигне ли 105-110 се изключва само, и копчето за вкючване на пц-то свети, тоест мига. Какво да правя. Помогнете ми с прости неща, като се прибера кво да го правя тва пц. Аз лесно ще го преинстална, уин хп или 7, няма проблем. Проблема е, че нещо му куца и не ми върши работа. Занимавам се любителски с видео монтаж. С програмите и нещата съм доста навътре, но нямам добър комп. Дайте някаква конфигурация възможно най-евтината и добрата за тая работа. Или дайте друг съвет.. Плсс. хелп!
      CPU ядро 1 или 2 преграваше и се изключваше. Сега си спомних....
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.