Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Наложи ми се да си взема рутер.Едно приятелче ми предложи неговия,  който вече не използва. Вземах го, пуснах го и установих, че скоростта е критично ниска. До колкото разбрах трябва да се смени МАК адреса на рутера.Не ми е много ясно как се получава това и моля за малко съдействие. Също така подразбрах, че МАК адреса на рутера трябва да е различен от този на компютъра.Какво да правя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1, ако доставчика ползва MAC адрес при връзката е точно обратното - рутера изобщо няма да се свърже докато не му зададеш да повтаря MAC адреса на компютъра. Щом се вързва не е в това проблема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много грешно си разбрал...

Такава информация ми се предоставя. Благодаря все пак за този helpful пост.Колкото до темата, която надявам се да не се превръща в hot spot.Въведох Мак адреса на лан картата в "MAC Address Clone" от настройките на рутера и всичко е ОК.~ Lock

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.