Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптопа е  Toshiba Satellite L50 A 13P и искам да си сложа Windows 7 , но не мога да буутна от DVD-то при рестарт, в биос-а настойх CD/DVD да се буутва първо после хад диска, но windows-a си зарежда и не ми се появява press any key а пък диска се върти чува се, но квото и да натискам и да правя не мога да заредя диска, въобще не го отразява лаптопа направо си зарежда 8-цата за 10 секунди и не мога нищо да направя? Някви идеи как да буутна през DVD-то -Чудя се дали да не форматирам диска и така да може би ще стане, щото няма да има Windwos който да се зарежда, но ако има някъв друг вариант ще съм благодарен

сега пробвах с F12 при зареждане излиза ми меню с избор кое да се буутне избирам DVD-то и ми дава Cheking media...fail и пак си зарежда 8-цата-Моля ви как да го оправя искам просто да си сложа 7-ца не мислех, че ще е толкова сложно

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е  Toshiba Satellite L50 A 13P и искам да си сложа Windows 7 , но не мога да буутна от DVD-то при рестарт, в биос-а настойх CD/DVD да се буутва първо после хад диска, но windows-a си зарежда и не ми се появява press any key а пък диска се върти чува се, но квото и да натискам и да правя не мога да заредя диска, въобще не го отразява лаптопа направо си зарежда 8-цата за 10 секунди и не мога нищо да направя? Някви идеи как да буутна през DVD-то -Чудя се дали да не форматирам диска и така да може би ще стане, щото няма да има Windwos който да се зарежда, но ако има някъв друг вариант ще съм благодарен

сега пробвах с F12 при зареждане излиза ми меню с избор кое да се буутне избирам DVD-то и ми дава Cheking media...fail и пак си зарежда 8-цата-Моля ви как да го оправя искам просто да си сложа 7-ца не мислех, че ще е толкова сложно

Изчисти лупичката в CD-то с памуче със спирт ... ако нямаш подходящи материали, може с филтър от цигара.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти лупичката в CD-то с памуче със спирт ... ако нямаш подходящи материали, може с филтър от цигара. 

Лаптопа е чисто нов кво да му чистя, дава ми грешка, други дискове си вървят

опрайх го по 1 начин...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е чисто нов кво да му чистя, дава ми грешка, други дискове си вървят

опрайх го по 1 начин...

Сам си даваш отговора в този случай...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.