Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Днеска един колега ме пита дали според него имало смисъл от това чудо. Накратко, хакване на рутери с WPA,WPA2 и WEP кодирани пароли със специалния им диск, и 18 км обхват на две антени една с/у друга. 42 лева и от Китай. На мен ми се струва толкова измислено цялото нещо... Нуждая се от мнения. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Днеска един колега ме пита дали според него имало смисъл от това чудо. Накратко, хакване на рутери с WPA,WPA2 и WEP кодирани пароли със специалния им диск, и 18 км обхват на две антени една с/у друга. 42 лева и от Китай. На мен ми се струва толкова измислено цялото нещо... Нуждая се от мнения. Мерси.

В София, дал господ, безжични точки бол! Защо не го купиш и дадеш някакво мнение ти, та един път и другите да са доволни?Илиенци ти е под ръка всеки ден.А и цената му е посилна за теб.Друг е въпросът, колко ще ти е полезно посоченото устройство, особено на 18 километра разстояние."Стара пушка" си във форума, за да вярваш на братския китайски народ. Нали не си срещал нещо подобно в някой английски сайт да се предлага за 42 български лева?Тук няма да ти посочвам какви антени трябват за разтояние 18 км, но е редно да знаеш освен това, че видимостта между двете антени трябва да е и ИДЕАЛНА/ без никакви пречки по пътя на сигнала/ Все пак опитай, а ние сме готови да те изслушаме за постигнатите резултати. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубавото за продавачите на подобна "техника-чудо" е, че желаещите да крадат интернет нямат свършване... А в България поне интернета е достатъчно евтин и достъпен, ако ще да си най-големия бедняк... И трябва да си голям оптимист, ако мислиш, че ще разбиеш WPA2. По-скоро ще налучкаш паролата, ако са сложили нещо от сорта на "12345678". "Специалния им диск" е достъпна за сваляне Linux дистрибуция, та ако имаш желание (и много време за губене), си я свали и пробвай с най-обикновен WiFi адаптер...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва толкова измислено цялото нещо... 

Не е „измислено„ , а прекалено са се увлекли с реклама!Първо хакването ,не зависи от някакъв си адаптер,а от това дали можеш да го направиш.Към комплекта прибавят един диск с ОС Бактрак,но как става няма да разбереш с него.А 18 км. също е относителна работа.Реално ако има стени,може и от 100-200м. да не хванеш добър интернет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко става много лесно с инсталационния дискт той разшифрова паролата но мисля че разкорида сигнали който са на WPA а WPA2 са с друг драйвер и това нещо работи не стига че ви позволява да хващете далечни сигнали за интернет а и може да крадете използвал съм такава антена !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и 18 км обхват на две антени една с/у друга.

Самолети ли ще сваля колегата ти? При толкова евтин и бърз достъп, замислите да се занимава човек ,да се мъчи да минава още по-тънко, вече предизвикват само презрение. Ако беше някъде в бедната провинция, място с твърде ограничен брой доставчици и с маса безработни хора, кътащи стотинките за коричка хляб, щях да те разбера, вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ImagineMe
      Здравейте!
      Имам един стар касетофон, който днес сложих в служебната кола. Отзад на него буксата за антената е с един вход, не знам дали се изказвам правилно. А от колата от антената излизат три кабела. Как се свързва това нещо?
    • от gibson58
      Ползвам този рутер вече няколко години и от известно време започна да му прекъсва безжичния нет.По кабел не прекъсва.На 15-20 минути прекъсва но веднага се пуска след няколко секунди.Дали вече е сдал багажа или е нещо поправимо?Рестартирал съм го разбира се,но това не помага.Мислех ,че доставчикът ми нещо ебава,но сложих друг рутер за проба и нямаше прекъсвания.
    • от mixedvibes
      Здравейте!
      От 1 седмица ме мъчи един проблем с wi-fi.  Проблемът е следният: пускам си лаптопа (Acer Aspire 5750G) свързвам се с wifi всичко е ОК, но след 5-10 минути ми излиза голям Х на wifi то и не ми показва никакви мрежи. Когато рестартирам лаптопа, дори да го преспя за 4-5 секунди като го включа се оправя всичко и след 10минути пак се появява този Х на wi-fi. Рестартирах рутера безброй пъти, смених wireless драйверите многократно но не се оправя. Моля за помощ.
    • от ЕВГЕНИЙ ГЕНОВ
      Здравейте! Ако темата не е за тук, моля да я изтриете. Със външна антена за интернет хванах сигнал и то доста силен и работи на компютъра идеално. И понеже съм българин искам още по да ми е добре. Може ли някък да се включи външната антена към рутер и да захранва цялата къща защото имам и жена и деца и те искат интернет. Сигнала е от някъква фирма и това нещо се намира в Испания. Ползвам го вече над месец. Просто търся начин да го пръсна из цялата къща. Благодаря предварително.

а

• от loranst looa
      Здрасти , имам нужда от съвет купих си преди няколко дни ей такава антена за Интернет https://www.olx.bg/ad/wifi-kradets-na-internet-bezplaten-internet-s-3000mw-ralink-adapter-ID5En0v.html но въобще не върши работа само засилва сигнала на кодираните мрежи , а свободни мрежи въобще не намира . Пробвах с диска който е в самия комплект да разкодирам някоя мрежа но въобще няма полза  и нищо не става .     На мен по- скоро ми трябва някаква изключително мощтна антена която да прихваща сигнал от някоя отворена - свободна мрежа , а не да пробвам да хаквам заключена мрежа . Проблемът е че около мен явно няма на близко такава свободна мрежа или има една две но се появят отвреме на време и изчезват и всеки път като пробвам да вляза в тях нещо не става сащото показва 1 чертичка . За това ми трябва някаква наистина мощтна антена която да прихваща и увеличава сигнала от свободни мрежи.  Ако може препоръчайте ми нещо наистина ефективно защото аз се колебая между  още няколко   тази https://www.olx.bg/ad/wifi-antena-ID6dJvv.html  или 
      тази 
      https://www.olx.bg/ad/nay-moschna-antena-usilvatel-bezplaten-internet-adaptor-ID5zLYs.html
      или тази 
      https://www.olx.bg/ad/nay-moschnata-wi-fi-antena-ID6fyby.html

Моля да предложите нещо ефективно . 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.