Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер писна ми от спама в mail.bg и за това реших да пробвам с мейл клиент в случая си инсталирах IncrediMail . Обаче има настройки които не разбирам и се логвам . но не мога да пращам писма  а само да получавам къде е проблема ще ви помоля за съвет ако трябва предложете друг мейл клиент. Това е положението

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно трудна работа

проверете дали mail.bg имат POP3 поща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проверете дали mail.bg имат POP3 поща!

Настройките са следните:

POP3 Server = pop3.mail.bg, порт 110 (стандартен)

SMTP Server = smtp.mail.bg, порт 25 (стандартен)

Потребителско име = username@mail.bg

Парола = Твоята парола за влизане в mail.bg

Проверката на поща от пощенски клиент към mail.bg е възможна на интервали не по-малки от 15 минути.

Това според един форум но но знам дали е така ето источника на статията http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/422960/Main/413340

Ако има поп3 поща добре ли е че съм много невеж в мейл протокола ли как се казва и аз не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройките са следните:

POP3 Server = pop3.mail.bg, порт 110 (стандартен)

SMTP Server = smtp.mail.bg, порт 25 (стандартен)

Потребителско име = username@mail.bg

Парола = Твоята парола за влизане в mail.bg

Проверката на поща от пощенски клиент към mail.bg е възможна на интервали не по-малки от 15 минути.

Това според един форум но но знам дали е така ето источника на статията http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/422960/Main/413340

Ако има поп3 поща добре ли е че съм много невеж в мейл протокола ли как се казва и аз не знам

ами тогава какво сте написал по-горе, защо е mail.mail.bg а не е pop3.mail.bg?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми защото програмата за майла е на английски а самия майл е български и не мога да си преведа какво е това incoming server и outgoing mail server но сега ми светна лампата то си пише поп3 и смпт сега ще пробвам

малко съм шашнат и уплашен в момента , защото в мейл клиента ми стоят писмата а като си отворя от браузъра мейла и нямам писма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми защото програмата за майла е на английски а самия майл е български и не мога да си преведа какво е това incoming server и outgoing mail server но сега ми светна лампата то си пише поп3 и смпт сега ще пробвам

малко съм шашнат и уплашен в момента , защото в мейл клиента ми стоят писмата а като си отворя от браузъра мейла и нямам писма

:) Нищо де, важното е че сте съобразил. А следващия път няма да теглите пощата си само в клиента а ще я оставите и на сървъра (има такава опция)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление остава проблема получавам а не мога д аиспращам съобщения

моля ви кажете ми какво да направя за да си върна инфото и като се впиша от браузъра да мога да си видя имейла ето цитирам поста ви

capnemo

А следващия път няма да теглите пощата си само в клиента а ще я оставите и на сървъра (има такава опция)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление остава проблема получавам а не мога д аиспращам съобщения

моля ви кажете ми какво да направя за да си върна инфото и като се впиша от браузъра да мога да си видя имейла ето цитирам поста ви

изходящия сървър трябва да е smtp.mail.bg и проверете дали не иска аутентикация

А за връщането на съобщенията - много трудно, освен едно по едно да си ги препратите на себе си....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gangosa
      Мога ли да се справя със спама в яхоо.Почти се справих , но днес пак са ме набелязали и са променили имейла си и пак ми досаждат .
      Знам , че почти нищо не може да се направи , но както знаете е доста досадно и дразнещо .Има картинка като натисна на нея ми отваря тоя адрес
      и пише дис офер нот аваилейбъл ин йоур коунтри имейл адреса е този .Vanquis CreditCard. offers292605@tumini.zonhighway.com
      Не ме разбирайте погрешно написах , че са ме набелязали и са си променили имейла си , защото стария им имейл е вкаран в спам филтъра , но тея са много нахални и сега спамят от друг имейл адрес.
    • от demona1994
      Здравейте, тази вечер ми откраднаха паролата за акаунта в Mail.bg С този акаунт съм регистриран на повечето места както в този сайт, така и в социалната мрежа. Исках да си върна акаунта по нормалния начин, но разбрах, че явно са ми сменили настойките оt вътре. А също така забелязах, че от mail.bg искат и ЕГН което изобщо не ми се струва логично при изискване на забравена парола. Точно затова ви моля ако имате някоя програма за разбиране на парола в сайта да ми я кажете или ако не искате да ми давате програмата ми дайте само поролата на майла ми, той е Demona1994@mail.bg (пратете ми я на лично съобщение) - в майла няма нищо ценно за другите, но за мен там е цялата ми информация. П.П.С: Благодаря предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.