Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет, потребители на Kaldata! Искам да ви помоля за една услуга. Някой от вас ако има ключ (key) за играта Hearthstone да ми даде,ако може, защото вече ми се разцъква супер много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.p.s.След сигнал от автора на темата и разяснение, става дума за игра в Бета версия. Въпросният ключ се разпространява с покани и не нарушава авторските права на никоя от страните.Извинявам се на автора за причиненото неудобство!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, потребители на Kaldata! Искам да ви помоля за една услуга. Някой от вас ако има ключ (key) за играта Hearthstone да ми даде,ако може, защото вече ми се разцъква супер много.

Ей, тарикат! В eB@y вървят по 25$ парчето. Ти ли си най-хитър, че да ти дадат безплатен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, тарикат! В eB@y вървят по 25$ парчето. Ти ли си най-хитър, че да ти дадат безплатен?

Че защо да не му дадат безплатен? Това че някъде има "умници" които да дават пари за бета на игра е съвсем различна тема. Ако ме интересуваше играта и имах ключ, с удоволствие бих дал на някого, както направих и с Infinite Crisis. Иначе, за автора на темата. Разтършувай се из нета за разни key giveaway's, все някъде трябва да се появи. Следиш ги малко по-активно и до няколко дни все от някой сайт ще си намерил код. Успех!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо да не му дадат безплатен? Това че някъде има "умници" които да дават пари за бета на игра е съвсем различна тема. Ако ме интересуваше играта и имах ключ, с удоволствие бих дал на някого, както направих и с Infinite Crisis. Иначе, за автора на темата. Разтършувай се из нета за разни key giveaway's, все някъде трябва да се появи. Следиш ги малко по-активно и до няколко дни все от някой сайт ще си намерил код. Успех!  :)

Извинявай, забравих, че разговарям с други българи. Ако се беше поинтересувал поне малко щеше да разбереш, че ключовете за Infinite Crisis са без никаква стойност. Аз дори имам 3? И то от една заявка? Но както вече казах - на българина винаги трябва да му е безплатно.

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано нямам намерие да дам 20 долара за един ключ за игра, която е в БЕТА! На мой приятели им дават безплатно от различни сайтове, влогъри и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано нямам намерие да дам 20 долара за един ключ за игра, която е в БЕТА! На мой приятели им дават безплатно от различни сайтове, влогъри и т.н.

Кажи им да ти дадат и на теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, забравих, че разговарям с други българи. Ако се беше поинтересувал поне малко щеше да разбереш, че ключовете за Infinite Crisis са без никаква стойност. Аз дори имам 3? И то от една заявка? Но както вече казах - на българина винаги трябва да му е безплатно.

Няма смисъл тогава да коментирам повече по тази тема. Който може да мисли може сам да си направи изводите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив, лаптопи, таблети и други IT услуги
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Офис: ул. Златю Бояджиев 27 - срещу Панаира
      Имейл: office@callpchelp.eu
      http://pcservizplovdiv.ml

http://kompiutriplovdiv.ml/
      http://plovdivpc.ml
      http://web.prodavalnik.top/kopiutarenservizplovdiv/
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: компютърен сервиз пловдив, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, компютри, лаптопи, таблети, продажба, офис техника, принтери, уеб дизайн, хостинг, домейни, оналйн магазини, камери, системи за сигурност, видеонаблюдение, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри пловдив
    • от Mitko23
      Предварително се извинявам ако съм объркал раздела в  форума.
      Искам да попитам дали някой е пазарувал от vario .bg и ако може да ми кажете дали да си поръчам части от там.
    • от to6ka_7
      Обучението ще се проведе в Русе на 15.02.2018 г. и в Пловдив на 15.06.2018 г. Теми: Корупционни казуси. Превантивни мерки. Спестявания и тенденции в склада. Административна и бизнес етика и комуникация. Водене на преговори. Управление на конфликти.Срок за записване - до 5 р. дни преди датата на обучението. Цена - без ДДС
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.