Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Господин Бинев

Искам key за Hearthstone

Препоръчан отговор

Привет, потребители на Kaldata! Искам да ви помоля за една услуга. Някой от вас ако има ключ (key) за играта Hearthstone да ми даде,ако може, защото вече ми се разцъква супер много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.p.s.След сигнал от автора на темата и разяснение, става дума за игра в Бета версия. Въпросният ключ се разпространява с покани и не нарушава авторските права на никоя от страните.Извинявам се на автора за причиненото неудобство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, потребители на Kaldata! Искам да ви помоля за една услуга. Някой от вас ако има ключ (key) за играта Hearthstone да ми даде,ако може, защото вече ми се разцъква супер много.

Ей, тарикат! В eB@y вървят по 25$ парчето. Ти ли си най-хитър, че да ти дадат безплатен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, тарикат! В eB@y вървят по 25$ парчето. Ти ли си най-хитър, че да ти дадат безплатен?

Че защо да не му дадат безплатен? Това че някъде има "умници" които да дават пари за бета на игра е съвсем различна тема. Ако ме интересуваше играта и имах ключ, с удоволствие бих дал на някого, както направих и с Infinite Crisis. Иначе, за автора на темата. Разтършувай се из нета за разни key giveaway's, все някъде трябва да се появи. Следиш ги малко по-активно и до няколко дни все от някой сайт ще си намерил код. Успех!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че защо да не му дадат безплатен? Това че някъде има "умници" които да дават пари за бета на игра е съвсем различна тема. Ако ме интересуваше играта и имах ключ, с удоволствие бих дал на някого, както направих и с Infinite Crisis. Иначе, за автора на темата. Разтършувай се из нета за разни key giveaway's, все някъде трябва да се появи. Следиш ги малко по-активно и до няколко дни все от някой сайт ще си намерил код. Успех!  :)

Извинявай, забравих, че разговарям с други българи. Ако се беше поинтересувал поне малко щеше да разбереш, че ключовете за Infinite Crisis са без никаква стойност. Аз дори имам 3? И то от една заявка? Но както вече казах - на българина винаги трябва да му е безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано нямам намерие да дам 20 долара за един ключ за игра, която е в БЕТА! На мой приятели им дават безплатно от различни сайтове, влогъри и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано нямам намерие да дам 20 долара за един ключ за игра, която е в БЕТА! На мой приятели им дават безплатно от различни сайтове, влогъри и т.н.

Кажи им да ти дадат и на теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, забравих, че разговарям с други българи. Ако се беше поинтересувал поне малко щеше да разбереш, че ключовете за Infinite Crisis са без никаква стойност. Аз дори имам 3? И то от една заявка? Но както вече казах - на българина винаги трябва да му е безплатно.

Няма смисъл тогава да коментирам повече по тази тема. Който може да мисли може сам да си направи изводите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.