Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер!Чудя се кой телефон дa изберa-LG Optimus L7II или Alcatel One touch Idol?Вие кaкво ще ме посъветвaте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър вечер!Чудя се кой телефон дa изберa-LG Optimus L7II или Alcatel One touch Idol?Вие кaкво ще ме посъветвaте?

Само за двата модела ли е питането? Ако ли не, от мен  HTC Desire 500 Dual SIM Има го във Виваком с абонаментен план

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон на глобул никога не дей да взимаш, защото са доста не оптимирани включително софтуер и потребителски интерфейс. Ъпдейт на ОС никога няма да видиш както и къстъм ромове. Лг-то е в пъти по-добро телефонче от глобул шитня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за двата модела ли е питането? Ако ли не, от мен  HTC Desire 500 Dual SIM Има го във Виваком с абонаментен план

Същност замисляс съм се за HTC-то ама малко ми надхвърля бюджета.Иначе да много по-добър е и от двата.Ще си помисля пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за HTC -то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон на глобул никога не дей да взимаш, защото са доста не оптимирани включително софтуер и потребителски интерфейс. Ъпдейт на ОС никога няма да видиш както и къстъм ромове. Лг-то е в пъти по-добро телефонче от глобул шитня.

Кольо, нещо не си запознат с нещата. Idol е един от най-добрите (и евтини!) телефони в средния клас, а ти го мислиш за брандиран апарат на глобул.Относно питането на автора - LG L серията я отписвай. Дилемата е между Idol и Desire 500 - ето едно сравнение - цък. Според мен, алкатела е много по-красив телефон от htc-то, ако оставим на заден план характеристиките. Но вече е въпрос на личен избор :) Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК  има го и за по малко пари ... потърси в интернет ... както колегата каза Idol е красив но S2 е може би най красивата мобилна машинка която е правила Samsung ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК  има го и за по малко пари ... потърси в интернет ...

Колега, къде в темата видя SII plus? Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, къде в темата видя SII plus?

HTC Desire 500 също не беше споменато от автора но гледам че е вече в темата ... все пак реших да преложа нещо хубаво . А между другите 3 машинки както каза Alcatel а ... пък и като характеристики не изостава от HTC ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сравненията видях 2 разлики - по-големия екран на Idol и по-мощният процесор на Desire 500.Навит сам да взема Alcatel-а но ме притеснява едно - дали камерата му има autofocus,а и казаха в едно ревю,че въпреки 8mpx камера не правил особено добри снимки,а камерата е много важна за мен.Вие знаете ли нещо относно камерата на Alcatel-а?

П.П - съжалявам за повторенията на "камера"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по-точно искаш да кажеш ? 

С какво се различават телефоните на глобул  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сравненията видях 2 разлики - по-големия екран на Idol и по-мощният процесор на Desire 500.Навит сам да взема Alcatel-а но ме притеснява едно - дали камерата му има autofocus,а и казаха в едно ревю,че въпреки 8mpx камера не правил особено добри снимки,а камерата е много важна за мен.Вие знаете ли нещо относно камерата на Alcatel-а? П.П - съжалявам за повторенията на "камера"

Разбира се, че има автофокус. А за камерата - сякаш казват, че не прави много добри снимки, но аз мисля, че не е толкова зле. Даже днес ми се удаде възможност да поснимам малко с Idol-а :)

Какво по-точно искаш да кажеш ? С какво се различават телефоните на глобул  ?

Става дума за брандираните телефони на глобул. Globul move (SE), touch (SE) и още много :) Притежател съм на move se и мога да потвърдя, че е наистина много зле :) Само ZTE San Francisco си струва, но не се сещам как беше глобулското му име, а и мисля, че отдавна не го предлагат. Редактирано от Avicii (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто софтуерно всички китайчета са супер зле и щеш нещеш ще се принудиш да си сложиш къстъм ром. За хардуера нищо не съм казал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,едно не ми е ясно...защо камери с еднакви мегапиксели снимат с различно качество - най - вече на видеото.Например Samsung Galaxy S2 и споменатият LG Optimus L7 II са с 8mp камера,но Galaxy-то снима с Full HD 1080p видео,а LG-то с FWVGA 720x600 мисля че беше.Защо е такава разликата - нали уж и двете са с 8mp камери?

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.