Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Калин Василев

Не ми излиза звук от слушалките

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам за един проблем. Имам компютър с операционна система Windows XP. Вчера си го взех от преинсталация и открих проблем. От вградените колонки на компютъра излиза звук, но от слушалките ми не. Може ли да ме посъветвате малко по-подробно как да се справя с този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом говорите за вградените говорители, предполагам става дума за лаптоп...

Тогава, каква е марката и модела му?

Както и тествайте слушалките на друг источник (телефон, усилвател мп3 плеър и т.н.)

Така, ще разберете от къде идва проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде никак звучи тази тема  , за да се даде по-конкретен отговор или насока за решение на проблема .Сега дано не се почне с въпросите дали автора е сигурен че слушалките му работят ,и дали ги е пробвал на друг компютър . Вероятен  въпрос е и дали е пробвал с други слушалки . И какви ли не въпроси от този сорт . Но вината си е на автора на темата . Звучи ми като " Монитора ми не пали " и до тук , след въпрос " А включен ли в мрежата " се почва с " Писна ми от вас , аз питам ,аз вие не знам си какво ... "  Успех желая , и ако автора има желание  да му се помогне ,да каже какво е правил и какво е опитвал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът е с вградени колонки и те си работят нормално, слушалките също работят като се включат в телефон например. Просто си мисля, че след преинсталацията са се нулирали настройките за едновременно възпроизвеждане на звук от колонките на монитора и от слушалките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава проверете си настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани ли са всички необходими драйвери на компютъра?

Точният модел на монитора може ли?

За да имате звук на монитора от компютъра, има два варианта:

1. Посредством  HDMI кабел, който пренася картина и звук

2.Допълнитeлно аудио кабелче (3.5 мм към 3.5 мм).

Проверете си връзките, и кажете как е свързано при вас (и дали изобщо има връзка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова "нулиране " на настройки след инсталация ,за което говори автора не съществува . В момента в който се включат слушалките звука автоматично трябва да се прехвърли към тях .Вариант е повреден изход на аудио картата. Друг вариант за проблема е след инсталирането автора на темата в опитите си да пробва разни неща да е променил бог знае какво . Тази тема е много тегава ,поради бедните и оскъдни сведения давани от автора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване