Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bpkole

Син екран на смърта

Препоръчан отговор

Здравейте! Значи искам да ви попитам когато пусна лаптопа имам 2 вариянта да пусна Уиндолса нормално или да го пусна чрез Repair когато го пусна нормално ми показва син екран на смърта а когато го пусна чрез Repair забива преди да почне да чисти. Когато тръгна да преинсталирам уиндоуса като сложа 7-ца и забива на Setup is Starting точно преди форматирането ! Моля ви ако знаете какъв е проблема помогнете ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикачи една снимка на синия екран ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикачи една снимка на синия екран ... 

Няма как да го снимам то примига в синьо и се рестартира компа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да го снимам то примига в синьо и се рестартира компа!

давай с телефона 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако го стартираш в Safe mode,натискайки няколко пъти F8?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става с Ф8! А по-лошото е че не иска и да се преинсталира, тръгва инсталацията и точно преди да излезе форматирането на ХДД забива на Setup is starting!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От въпросното меню (което се вика с F8) може да се избере "Disable automatic restart on system failure" (цитирам по спомен, може да са малко по-различни думичките) и така няма да се рестартира при следващия син екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на хард диск в колапс или вече пренесъл се небитието . Друг вариант за проблем е рам-та да е сдала багажа . Дано да е по-малкото зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ще трябва да пуснеш от инсталационният диск едно чекиране.

Подробности от тук:

http://prikachi.com/images.php?images/189/6796189r.jpg

kak po tochno da go napravq ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kak po tochno da go napravq ?

Моля те, пиши на кирилица.

Може да ти истрият темата и да не е стигне до решение.

Пусни го от тук:

http://prikachi.com/images.php?images/593/6796593t.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, пиши на кирилица.

Може да ти истрият темата и да не е стигне до решение.

Пусни го от тук:

http://prikachi.com/images.php?images/593/6796593t.jpg

Не става това е проблема, също ми показва син екран, а и дори не ми го пуска това забива точно преди да ми го покаже !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и виж настройките на ACHI ли са сложени или на какво . Ако не зарежда в никакъв режим , то проблема може да се окаже наистина в харда , а не дай си боже и дъно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и виж настройките на ACHI ли са сложени или на какво . Ако не зарежда в никакъв режим , то проблема може да се окаже наистина в харда , а не дай си боже и дъно .

ACHI Mode  са!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне кажи за какъв лаптоп става въпрос . Ако е извън гаранция е лошо , проблема ти 99% е хардуерен. Може да се пробва с друг диск , стига да има кой да направи пробата, Диска може да се тества с програми от набора такива на Hiren's BootCD, стига да знаеш как се работи с тях . Ако нямаш познанията и възможността , или най-малкото познати който да са в час с нещата , при всички положения ще се наложи отиване в сервиз .Тук с писане , няма как да се реши проблема ти . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.