Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jordanp

Деинсталиране на упорита програма

Препоръчан отговор

По време на инсталирането на софт се добави програма tune up, която се зарежда при включване на компютъра.

Деинсталирах я чрез your unnistaller, рестартирах и отнове се включи макар че деисталирах успешно и почистих регистрите.

Не видях да има деинсталтор. Сега не знам как мога да додеинсталирам останалото. какво бихте ме посъветвали за да я премахна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се локализира къде се намира/папката й/?Ако е адуеър ще я махнеме с това - http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Стартирай инструмента и дай Scan.После бутона Report като свърши и постни лога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има останала папка и в нея 3 файла.

Дали не е по-добре отново да я инсталирам и на ново да деинсталирам но по друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще я деинсталираш,като няма деинсталатор и Your Uninstaller не я прехваща сигурно.Просто си почистил с нея.Аз така разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте има оригинален деинсталатор според оригиналния сайт пробвайте трябва да го махне http://www.tune-up.com/g/Removal-tool/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах на ново програмата и премахнах според инстукциите от клипа.

Благодаря на всички за помоща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.