Премини към съдържанието
Kehatoc

Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 и заслужава ли си.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Харесал съм си посочения в заглавието таблет. Ще се изпозлва за игри, гледане на видео и браузване. Струва ли си, или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!

А би ли бил така взискателен да обясниш защо е този рязък отговор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е задължително, да е точно 7,85 инч. Ти препоръчвам този: Asus MeMo Pad HD 7 , много по-удобен е от 7,85 инч. Аз лично съм много доволен от таблета.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е задължително, да е точно 10,1 инч. Ти препоръчвам този: Asus MeMo Pad HD 7 , много по-удобен е от 10,1 инч. Аз лично съм много доволен от таблета.

Извинявай, но е 7.85" ... бюджет до 300лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но е 7.85" ... бюджет до 300лв.

Моя грешка. Извинявам се, таблета които ти препоръчах, е 284 лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка. Извинявам се, таблета които ти препоръчах, е 284 лв.

Да, но в случая с това Prestigio то е с по- мощен процесор от този MemoPad.

PRESTIGIO MultiPad 4 Quantum 7.85 PMP5785C QUAD

Ето линк в сайта на ITX.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от quickJO
Нетагнат линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си заслужава защото за 299 лв . може да си вземеш Asus MeMo Pad HD7 който е в пъти по ... по ... за 0.4 GHz не бива да се подвеждаш и да си купиш Prestigio ... 2 пъти съм ставал свидетел как се връща Prestigio таблет още на първата седмица ... Asus а ще се държи много по стабилно от Prestigio то ... по хубав дисплей ... по добра резолюция ... MeMo Pad HD7 разполага с най добрия дисплей който съм виждал ... в този ценови клас ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избора си е единствено твой, от нас искаш съвети.? Ние ти предлагаме решения, а ти кои ще купиш е твой проблем вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Избора си е единствено твой, от нас искаш съвети.? Ние ти предлагаме решения, а ти кои ще купиш е твой проблем вече.

Що не го пита щом толкова много знае, защо задава въпрос към хората за помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А би ли бил така взискателен да обясниш защо е този рязък отговор ?

"Взискателен" ?!?  :huh: 

Писна ми да пиша по форумите, че Prestigio са калпави китайски боклуци, които причиняват само проблеми на притежателите им. Ама не - четете в Интернет, че имали незнамкакви си процесор и други екстри, и че са евтини, и  - голямата далавера :) . А после, като трябва да се разправяте с търговци и сервизи, ви става ясно каква е работата. Ама късно. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Взискателен" ?!?  :huh:

Писна ми да пиша по форумите, че Prestigio са калпави китайски боклуци, които причиняват само проблеми на притежателите им. Ама не - четете в Интернет, че имали незнамкакви си процесор и други екстри, и че са евтини, и  - голямата далавера :) . А после, като трябва да се разправяте с търговци и сервизи, ви става ясно каква е работата. Ама късно. 

Prestigio са Кипърски но както почти всичко се произвеждат в Китай с части на Archos които бяха Френски а основателя е Руснак а седалището е в Кипър ... объркана ситуация ... както и таблетите ... но всичко друго е вярно ... тези таблети стават само за украса ... че и за това не стават ... жалко че хората се подвеждат поради ниската им цена като може да се намерят много по добри предложенияв в този ценови клас ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си таблета и вече 2 дни нямам проблеми. С 2 години "No Matter What" гаранция е, тъй че каквото и да стане, ще я зачетат. Може да заключите темата, защото никой не даде отговор като човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито ... със здраве да си го ползваш ... това с гаранциите е малко неприятна тема но както и да е ... Честито ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.