Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Кажете кой според вас от тези 2 продукта е по-добър.По цена и по характеристика.

lenovo-ideatab-a1000l

RADIUS-MD7019

Според мен TABLET RADIUS MD7019,7" IPS е по-добър.Аз бих заложил на него заради цената и сичките му функции.

Незнам дали в описанието го пише но TABLET RADIUS MD7019,7" IPS е с аломиниев заден корпус което е добре.

Ето и нещо допълнително към него:radius-md7019

Искам да видя какво мислите вие може пък и да греша.

А и намен не ми е до ценовата разлека между двата продукта.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твое място, бих взел този: Asus MeMO Pad HD 7 , много съм доволен от таблетчето, върши чудесна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твое място, бих взел този: Asus MeMO Pad HD 7 , много съм доволен от таблетчето, върши чудесна работа.

Мисля че вече става банално ... но какво да се прави ... HD 7 е най добрия таблет може би в този клас ... можеше все пак и да потърсиш в търсачката има толкова много теми по този въпрос ... но все пак ако ще вземаш един от двата избери Lenovo ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете кой според вас от тези 2 продукта е по-добър.По цена и по характеристика.

lenovo-ideatab-a1000l

RADIUS-MD7019

Според мен TABLET RADIUS MD7019,7" IPS е по-добър.Аз бих заложил на него заради цената и сичките му функции.

Незнам дали в описанието го пише но TABLET RADIUS MD7019,7" IPS е с аломиниев заден корпус което е добре.

Ето и нещо допълнително към него:radius-md7019

Искам да видя какво мислите вие може пък и да греша.

А и намен не ми е до ценовата разлека между двата продукта.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Бих избрал правилата на форума!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.