Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте спрял съм се на три лаптопа според вас кой е по добър :

1 LENOVO-G505S

2 LENOVO-G500

3 ACER-E1-531G

Ще се използва за фб,интернет и когато няма какво да се прави някоя игра като League of Legends или shooter-и :)

Поздрави :) .

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit
линкове без таг и сгрешен раздел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, и трите модела биха ти свършили работа, но според мен за около 850 лв. ( ако приемем това за бюджет ) има къде къде по-добри решения:

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - AMD базирано, но с по-мощно видео ( за игрите евентуално ) и отделно на това - с доста по-добра изработка и конструкция

- HP ProBook 450 H6Q18ES - същото, но с Intel процесор и повече памет / хард-диск

- HP ProBook 450 H0V98EA - според мен за тази игра и вграденото видео стига, така че можеш да заложиш на по-мощен процесор - в случая Core i3 и да си цъкаш на вграденото видео

Иначе от мултимедийните модели, интересни са тези:

- Asus X55C-SX028D - пак Core i3 и вградено видео

- Asus X550CC-XX006M - Pentium, но пък с по-читаво видео от вграденото

Общо взето в този клас има доста решения, но като цяло лично аз бих се насочил към нещо, което хем е малко по-надеждно от осталите, хем дава малко повече по отношение на параметрите си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.