Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

JapSpeed

Съвет за лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте спрял съм се на три лаптопа според вас кой е по добър :

1 LENOVO-G505S

2 LENOVO-G500

3 ACER-E1-531G

Ще се използва за фб,интернет и когато няма какво да се прави някоя игра като League of Legends или shooter-и :)

Поздрави :) .

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, и трите модела биха ти свършили работа, но според мен за около 850 лв. ( ако приемем това за бюджет ) има къде къде по-добри решения:

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - AMD базирано, но с по-мощно видео ( за игрите евентуално ) и отделно на това - с доста по-добра изработка и конструкция

- HP ProBook 450 H6Q18ES - същото, но с Intel процесор и повече памет / хард-диск

- HP ProBook 450 H0V98EA - според мен за тази игра и вграденото видео стига, така че можеш да заложиш на по-мощен процесор - в случая Core i3 и да си цъкаш на вграденото видео

Иначе от мултимедийните модели, интересни са тези:

- Asus X55C-SX028D - пак Core i3 и вградено видео

- Asus X550CC-XX006M - Pentium, но пък с по-читаво видео от вграденото

Общо взето в този клас има доста решения, но като цяло лично аз бих се насочил към нещо, което хем е малко по-надеждно от осталите, хем дава малко повече по отношение на параметрите си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.