quickJO

За какво си мислите в момента (Сезон пред-Коледен)

1983 мнения в тази тема

Ти гледам екстра се справяш със словоизреченията и буквите-Ашколсун :D

Ти щот са прайш на младеш, за тва... 69 набор били стари... А пет зад врата де... :D /кат казах пет зад врата, се сетих за Ведра, да та дам на нея.../ :biggrin:

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти щот са прайш на младеш, за тва... 69 набор били стари... А пет зад врата де... :D /кат казах пет зад врата, се сетих за Ведра, да та дам на нея.../ :biggrin:

Не обиждам бре-изказах мнение.Ма...кат си казала дай ма на Ведрата-нямам нищо против :D

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз обикновено в ранния следобяд не влизам тука... :clown:

Ма, то тогава е за хентелигентните и духовно просветлени люде, а не за таквиз кат теб. :D

М-у др. мн. добри постове в темата за пияните преподаватели от СУ. И ти и Дарки. Но него го знам. Ти, обаче, ме изненада приятно - ерудирано, аргументирано, задълбочено и точно... Бравос!

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не обиждам бре-изказах мнение.Ма...кат си казала дай ма на Ведрата-нямам нищо против :D

Как си знаааммм... То ако зависеше от мен, такова разпределение по каюти щях да направя, че свят да ти се завие... :ass:

Ма, то тогава е за хентелигентните и духовно просветлени люде, а не за таквиз кат теб. :D

М-у др. мн. добри постове в темата за пияните преподаватели от СУ. И ти и Дарки. Но него го знам. Ти, обаче, ме изненада приятно - ерудирано, аргументирано, задълбочено и точно... Бравос!

Ти ме уби бре... След мои 1968 сериозни поста, тепърва си се изненадал приятно... :lol6::ohmy:

п.п. Шегичка. Разбрах... Мерс... :shy11:

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти гледам екстра се справяш със словоизреченията и буквите-Ашколсун :D

Ти н'мен букъвите ми не гльодай. Я пишам шта чуям. Те така, те :)

Бе тя е от школата, ама нарочно се праи на бльондинТка. Ма оше не съмя насмел ас да слага тестемеля!

П.П. Да си кажа и аз за пръв прът я въждам да пише така стегнато!

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ааа... Ш ва убияяя... :lol6: Въупще не знаех колко съм семпличка... :clown:

п. п. Щото за Висоцки на амбразурата лягвам...

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бе тя е от школата, ама нарочно се праи на бльондинТка. Ма оше не съмя насмел ас да слага тестемеля!

Да, бе... Бъзика ни нещо. :(

Няма ни доверие, явно... :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де, добре... Ще я сложа... Ама с тази кака ми върви, щото... Не мога да го обясня. С оная тестемелената се втвърдявам... :lol6: /като констипация, а не като друго втвърдяване... Добре, че Мушкатото е при Меца/ :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти н'мен букъвите ми не гльодай. Я пишам шта чуям. Те така, те :)

Начи освен с писането и със слуха си екстра :D

Как си знаааммм... То ако зависеше от мен, такова разпределение по каюти щях да направя, че свят да ти се завие... :ass:

И аз в коя каюта щех да съм :rolleyes:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де, добре... Ще я сложа... Ама с тази кака ми върви, щото... Не мога да го обясня. С оная тестемелената се втвърдявам... :lol6: /като констипация, а не като друго втвърдяване... Добре, че Мушкатото е при Меца/ :no-no:

Пак нищо не фанах... Конститипация... втърдяване.

Бе, давайте по-простичко като за мен, че вече получих комплекс за малоценност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бре... Не са прая... Наистина е случаен просвет... :D

Чакай ся да видя къде ми е тестемеля... Тъй и тъй след някой и друг ден ще хвърлям бутилките в морето и ще махам с бялата кърпичка, поне да съм и облечена подобаващо за реакцията на Валкирия... Баси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

п. п. Щото за Висоцки на амбразурата лягвам...

Ас малко по-улево. Аз със Високия залягам зад максимката и ставам ди-джей на световната революция. След това като ми мине, може и да се поокъпя в Световния Океан. Ма ти си идеалист за това :)

Давай графика да се видим кой в какъв круиз ше участва...

Ами, бъзика. Макя. Праи се на улава, штото инак неме такива ентелегенти дето да и уйдисат на щуротиите :) Това е :)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз в коя каюта щех да съм :rolleyes:

в моята - на четвърта палуба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щото тъчеш на два стана и бавно си сваляш фрака по стълбите надолу... :D:*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами, бъзика. Макя. Праи се на улава, штото инак неме такива ентелегенти дето да и уйдисат на щуротиите :) Това е :)

Много е коварна... Това е истината, според мен.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

в моята - на четвърта палуба

Вах,вах ко ти напрайх :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Запек разби'ш ли защото наляво и надясно се тръбеше, че накой си бил записал Merryl the Beryl в тефтеря със твърдите пичове :)

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щото тъчеш на два стана и бавно си сваляш фрака по стълбите надолу... :D:*

Мда... Да видим дали тоз път ще има ефект.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ас не мога ви насмогна да ва чета, той ми говори за ентелект... :D Ти знайш с колко речника съм чела някои култови ваши постове... Дай жив и здрав, който измисли нета, че иначе с вас щях да си играя само, ако съм в библиотеката... :lol6: да плюнча пръста за спрафки... :ass:

п.п. А бе кога да се преоблека, кат не насмагам с писането...

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Начи освен с писането и със слуха си екстра :D

...

И певец съм и свирец. Само на слухове карам. Сексовете ги избегвам - поврегят слуа оти, кажуват нейде...

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вах,вах ко ти напрайх :shock11:

трай да тъ бичам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Запек разби'ш ли защото наляво и надясно се тръбеше, че накой си бил записал Merryl the Beryl в тефтеря със твърдите пичове :)

Тръбеше се... Ми, аз се информирам от ББС и други такива. Там не са съобщвали за таквиз неща, щото има цензура.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ъхъм... Щото съм умряла от страх, че тефтера периодично се редактира и не е за вечни времена... :ohmy:

Мда... Да видим дали тоз път ще има ефект.

Ти си най-милия съфорумец на света... Радвам се, че го вярваш. Ще се радвам, ако си прав. Но... Аз съм стъпила на земята, здраво-здраво...

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ас не мога ви насмогна да ва чета, той ми говори за ентелект... :D Ти знайш с колко речника съм чела някои култови ваши постове... Дай жив и здрав, който измисли нета, че иначе с вас щях да си играя само, ако съм в библиотеката... :lol6: да плюнча пръста за спрафки... :ass:

п.п. А бе кога да се преоблека, кат не насмагам с писането...

Ти не се занимавай с клюпозди ами брже фъргай перуката и слагай яшмака. Че такава - по една руса голота - само срамиш хорума... Ни ще ти се четеме докато съ преубличгаж...

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И певец съм и свирец. Само на слухове карам. Сексовете ги избегвам - поврегят слуа оти, кажуват нейде...

Я па сексовете ногу ги любим.Сигур за туй сам зле сас луха :D

трай да тъ бичам

Ма искам нормални бееееее-един луд стига :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.