Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

liberate1509

Може ли да усилим сигнала за интернет?

Препоръчан отговор

По надолу от нас имам съседка от където има рутер и заемам интернет (wi-fi) с това http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=tl-wn722n от нея без тя да знае, обаче го лова на 1-2 чертички, обаче ще си зимам телефон скоро,а на него му е слаб обхвата на wi-fi-я  , и тъй като не съм много напреднал с нещата има ли начин да увелича силата на сигнала с нещо подобно http://prodavalnik.com/moschen-wifi-usilvatel---wifly-city-i31935473 без да трябва да го свързвам към рутер,като това http://www.detective.bg/usilvatel-wireless-signal-do-15-db-1000-mw?gclid=CLn_h_KKg7sCFYUewwodgFMABw защото нали все пак си взимам без тя да знае немога да ида да и кажя да си го сложи защото не и лова нета хубаво  :D , + това да си влизам и от телефона в интернет + 1 лаптоп имам,a и като сестра ми дойде с нейния :D , пък и кат го хващам на по-добър сигнал ще ми е и по бърз :) , имам предвид нещо с което да го включа в компютара или в некой контакт и да увелича сигнала на wi-fi oт по далеч да за да си го лова с всички обикновени  wi-fi адаптери на поне с 1 чертичка отгоре  не да си копувам по 10 Мощни адаптера па и за телефон wi-fi адаптер с които да лова от по далече няма :) Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично на мястото на съседката бих ти теглил един бой,щото както тя може да си плаща нета,така и ти можеш ама айде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И много ми е интересно след като съседката се усети, че и използват интернета и си сложи парола каква ще е следващата ти тема:" Моля помогнете ми да разбия паролата на интернета на съседката без тя да знае.

Решението е едно. Отиваш при един интернет доставчик в района си и се абонираш за интернет пакет. И без това цените не са високи, спокойно ще може да работиш и ти и сестра ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не се занимавай с глупости. Купи си рутер и си плащай нета като всички останали.

За 15 лева на месец се чудите какви цигании да измислите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата има въпрос и се очаква да му помогнем като отговорим на въпроса му дали може да се усили сигнала на нета :)Мисля, че е наясно, че е най-добре да си вземе пакет и да плаща по 15-20 лв. на месец. Явно има причина, щом търси различно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Эащо да плаща 20лв. Вcеки меcец,като може да cи ги cпеcти...cигоpен cьм,че повечето тyк точно така полэват нета...мишкаpи.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Эащо да плаща 20лв. Вcеки меcец,като може да cи ги cпеcти...cигоpен cьм,че повечето тyк точно така полэват нета...мишкаpи.....

Ти нормален ли си мишкар си ти. За 20лв. на месец кво толкова.... Ти ако неможеш да си го плащаш и те мързи да работиш не означава, че и другите нямат пари и не работят като теб....Колкото до автора с тия пари за тези глупости, ще си плащаш интернета поне 4 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ако не можеш да си го плащаш и те мързи да работиш........

Колега, в тези времена и да те мързи, и да не те мързи, пак не можеш да си намериш работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно эащото pаботя и уча едновpеменно....и энам цената на тия 20лв. И като мога cьм намеpил начин да cпеcтя ,за да ги похаpча эа по важно нещо...поне cи пpиэнавам ...и не намиpам эа неумеcтен вьпpоcа на момчето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нормален ли си мишкар си ти. За 20лв. на месец кво толкова.... Ти ако неможеш да си го плащаш и те мързи да работиш не означава, че и другите нямат пари и не работят като теб....Колкото до автора с тия пари за тези глупости, ще си плащаш интернета поне 4 месеца.

А ти как реши, че човека неработи? Лично го познавам и даже работи докато учи... Та донякъде е прав. Тя щом не е сложила парола зачи няма против някойда иползва нета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата има въпрос и се очаква да му помогнем като отговорим на въпроса му дали може да се усили сигнала на нета :)Мисля, че е наясно, че е най-добре да си вземе пакет и да плаща по 15-20 лв. на месец. Явно има причина, щом търси различно решение.

Един човек да ме разбере :)   ;)

ЕВАЛА  :)

Колега, в тези времена и да те мързи, и да не те мързи, пак не можеш да си намериш работа.

Така е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, първата тема със същото име не отиде ли в коша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно эащото pаботя и уча едновpеменно....и энам цената на тия 20лв. И като мога cьм намеpил начин да cпеcтя ,за да ги похаpча эа по важно нещо...поне cи пpиэнавам ...и не намиpам эа неумеcтен вьпpоcа на момче

:) 

Хм, първата тема със същото име не отиде ли в коша?

Това е защото направих грешка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Това е защото направих грешка :)

Не виждам да си се поучил от грешката си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.