Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Невероятен форум! Харесва ми много! Искам предварително да се извиня на екипа, ако съм объркал категорията. Та на въпроса. Обмислям един сайт и много бих искал да мога да ползвам два домейна, но не съм много наясно как става това. За пример, ще дам замунда. Те имат два домейна : zamunda.net и zamunda.ch Сайта може да се отваря и от двата домейна. В панела виждам само опция за редирект. Моля, ако някой знае как да помогне. Благодаря предварително!
Редактирано от Victor Avramovich (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Невероятен форум! Харесва ми много! Искам предварително да се извиня на екипа, ако съм объркал категорията. Та на въпроса. Обмислям един сайт и много бих искал да мога да ползвам два домейна, но не съм много наясно как става това. За пример, ще дам замунда. Те имат два домейна : zamunda.net и zamunda.ch Сайта може да се отваря и от двата домейна. В панела виждам само опция за редирект. Моля, ако някой знае как да помогне. Благодаря предварително!

Проверете в настройките на уеб сървъра си как се правят виртуални хостове, базиран на име на хоста

Емо, паркирането на домейн няма общо с виртуални хостове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, мести я в подходящия раздел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не можах да рзбера относно паркирането. Ползвам дедикейтед сървар, наистина принципа да работи сайт от 2 домeйна свързано ли е с паркирането или колега не е разбрал въпроса ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не можах да рзбера относно паркирането. Ползвам дедикейтед сървар, наистина принципа да работи сайт от 2 домeйна свързано ли е с паркирането или колега не е разбрал въпроса ми

ДОколкото знам не е. Проверете как се пускат виртуални хостове на един уеб сървър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДОколкото знам не е. Проверете как се пускат виртуални хостове на един уеб сървър

Стана сложничко. Сърварът е под наем, не е лично мой. Е, ще пробвам, благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.