Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте скоро ми предстои покупка на нов телевизор колебая се между следните модели http://tehnomix.bg/lg-32-ln-5400  https://www.atshop.bg/product.php?ProductID=5552 http://www.technomarket.bg/products/09130995/toshiba-32l1334dg Кой от трита модела бихте ми препоръчали да взема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От двата (не виждам къде е третият от заглавието) - първият.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/b2c/details/13084/P11090104/Televizor-SONY-KDL-32R420-LED http://www.technopolis.bg/b2c/details/14492/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32B6E-LED А ако включим в сравнението и тези два модела сега видях че са на промоция в технополис.Разликата между тях и горните модели които съм дал е че тези не фул хд а  хд реди.При 32 инча това има ли значение.Друго което искам да попитам е от къде е най добре да се вземе гледах наскоро че в метро има много добри оферти :) Попринцип си търся нещо съвсем елементарно държа най вече на здравината и не толкова на екстрите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Samsung-а, но в този ценови клас няма голяма разлика и кои знае каква разлика в екстрите.

Разлика в HD и HD ready  естествено има особено когато гледаш филм с високо качество. Ако си на обикновена кабелна и няма да гледаш филми - тогава няма разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...При 32 инча това има ли значение.Друго което искам да попитам е от къде е най добре да се вземе гледах наскоро че в метро има много добри оферти ...

1. Както вече отговори колегата в предния пост, видима разлика едва ли ще установиш, дори и при гледане на филми, освен ако не са 1080р. При обикновено лошото качество на тв каналите HD Ready в някаква степен е дори плюс.

2. Откъдето и да го купуваш (говори се, че Метро, Карфур и прочие от тоя тип са в твърде близки отношения с двете основни техновериги), гледай да не е от квартален магазин, който днес продава техника, а утре - чорапогащи. И ти предлагам да не се изкушаваш от 5% отстъпка при покупка онлайн, защото това елиминира възможността да видиш телевизора преди доставката му. Не че като го видиш лично това е 100% гаранция за безпроблемна експлоатация, но поне при проблем ще псуваш себе си и ще ти мине по-бързо, а не другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво е вашето мнение за посочените от мен модели на Панасоник и Сони.Може ли да очаквам по добро качество от гледна точка на здравината в сравнение с модела на LG.Попринцип съм на Булсатком мисля да взема и hd приемник. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че имат кой знае каква разлика спрямо първите 2 (3). В тоя ценови клас водещ е основно личният избор и някои други дребни детайли, които ме насочват към потвърждение на първото ми становище в полза на LN5400.

Ако някой е на друго мнение, нека да го сподели, но изборът ще си е твой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А попринцип на sd приемник на булсатком ако се свърже full hd телевизор много ли ще е лошо качеството и за този тип приемници не е ли по удаче вариант HD ready телевизор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SD приемникът практически обезсмисля покупката на такъв телевизор. Смени го за HD. Не мога да коментирам предлаганото от Булсатком HD оборудване, познавам го само от кинескопните телевизори, но коментарите, на които попадам като че ли не са най-ласкавите възможни...

Но е по-добре да вземе отношение някой запознат с тая материя. Знам само, че има приемници и "по-така" приемници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от събота съм собственик на LG 32LN5400 :) Като цяло съм доволен от качеството на картината.От вчера сложих и ZHD 210 приемник от Булсатком.Качеството на HD каналите е супер има проблем едиствено с някои програми като например БТВ екшън и БТВ комеди където има леко размазване на картината.На какво може да се дължи това на настройки на телевизора на приемника или на слаб сигнал от оператора като че ли картината специално на тези канали беше по добре при СД приемника.Приемника ми в момента е свързан с HDMI.Другото което искам да питам е как се настройва честотата на опресняване?В характеристиките пише че е 100 херца на мене обче ми изписва 50 херца търсих подобна опция в менюто но не успях да намеря.Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти е честит и със здраве да го ползваш!

Панелът е 50 Хц, за тия пари няма шанс за повече. Размазването на отделни канали може породено от какво ли не, но не и от телевизора - или ще маже всички, или няма да маже никой, поне на теория е така, има някои изключения поради гафове (запознатите знаят за какво става дума).

SD приемникът към какъв телевизор е бил свързан? Ако е към кинескопен, нормално е да ти се струва, че картината е била по-добра, но това е друга тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.