Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Grubby

Избор между два рутера спешно!

Препоръчан отговор

Искам да избера между двата рутера останали от промоциите в емаг. Единия е http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-asus-rt-n10e-stylish-150n-router-150mbps-super-speed-ieee-802-11b-g-n-rt-n10e-bf13/pd/DLTPJBBBM/ а другия http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-edimax-br-6228ns/pd/EZ0YDBBBM/. Нямам кой знае какви претенции просто ми трябва wi-fi телефона. Да разбирам ли, че асуса е по-хубав след като е по скъп? Но защо пък е с по голямо намаление? И още един въпрос ще имам ли някакви проблеми с нета на компютъра, че до сега кабела ми е бил директно включен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който и да избереш от двата модела ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моят съвет е да не вземаш нито един от двата. При мен има такъв "Асус" и не работи добре. Вземах го на малко по-висока цена за допълване на поръчка, за експерименти. Имам един TP-Link 340 не зная от колко години и го бие във всяко едно отношение. Цената му трябва да ти говори много добре. То един адаптер за WI-FI е с 10 лева по скъп от този асус. Решението е твое, но това са залежали боклуци, който никой не ги купува. Защо не е останал нито един TP-Link1043 зa 80 лева, а са останали само тези двата. Все някой ще се набута тези дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не вземаш нито един от двата. При мен има такъв "Асус" и не работи добре. Вземах го на малко по-висока цена за допълване на поръчка, за експерименти. Имам един TP-Link 340 не зная от колко години и го бие във всяко едно отношение. Цената му трябва да ти говори много добре. То един адаптер за WI-FI е с 10 лева по скъп от този асус. Решението е твое, но това са залежали боклуци, който никой не ги купува. Защо не е останал нито един TP-Link1043 зa 80 лева, а са останали само тези двата. Все някой ще се набута тези дни.

Късно. Вече поръчах асуса. Трябва ми колкото за тела да имам в нас безжичен. Колкото кара толко.. все пак какво да искам за 20 лева. Пък и не бих дал поче от 25-30 за рутер че да искам по хубав. Просто се чудех между двата кой да взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Късно. Вече поръчах асуса. Трябва ми колкото за тела да имам в нас безжичен. Колкото кара толко.. все пак какво да искам за 20 лева.

Точно за това е притеснението. Иначе по кабел към компютъра няма проблеми, но обхвата му бе много калпав. А и на 4 ден изгоря захранването му, макар че не ми беше проблем да го оправя. Дано имаш късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за това е притеснението. Иначе по кабел към компютъра няма проблеми, но обхвата му бе много калпав. А и на 4 ден изгоря захранването му, макар че не ми беше проблем да го оправя. Дано имаш късмет!

Ами дано да имам късмет, пък ако му стане нещо нали е в гаранция?! Все пак благодаря ти за мнението, но каквото и да бях взел пак ще имах едно на ум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.