Премини към съдържанието
Grubby

Избор между два рутера спешно!

Препоръчан отговор

Искам да избера между двата рутера останали от промоциите в емаг. Единия е http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-asus-rt-n10e-stylish-150n-router-150mbps-super-speed-ieee-802-11b-g-n-rt-n10e-bf13/pd/DLTPJBBBM/ а другия http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-edimax-br-6228ns/pd/EZ0YDBBBM/. Нямам кой знае какви претенции просто ми трябва wi-fi телефона. Да разбирам ли, че асуса е по-хубав след като е по скъп? Но защо пък е с по голямо намаление? И още един въпрос ще имам ли някакви проблеми с нета на компютъра, че до сега кабела ми е бил директно включен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който и да избереш от двата модела ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моят съвет е да не вземаш нито един от двата. При мен има такъв "Асус" и не работи добре. Вземах го на малко по-висока цена за допълване на поръчка, за експерименти. Имам един TP-Link 340 не зная от колко години и го бие във всяко едно отношение. Цената му трябва да ти говори много добре. То един адаптер за WI-FI е с 10 лева по скъп от този асус. Решението е твое, но това са залежали боклуци, който никой не ги купува. Защо не е останал нито един TP-Link1043 зa 80 лева, а са останали само тези двата. Все някой ще се набута тези дни.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не вземаш нито един от двата. При мен има такъв "Асус" и не работи добре. Вземах го на малко по-висока цена за допълване на поръчка, за експерименти. Имам един TP-Link 340 не зная от колко години и го бие във всяко едно отношение. Цената му трябва да ти говори много добре. То един адаптер за WI-FI е с 10 лева по скъп от този асус. Решението е твое, но това са залежали боклуци, който никой не ги купува. Защо не е останал нито един TP-Link1043 зa 80 лева, а са останали само тези двата. Все някой ще се набута тези дни.

Късно. Вече поръчах асуса. Трябва ми колкото за тела да имам в нас безжичен. Колкото кара толко.. все пак какво да искам за 20 лева. Пък и не бих дал поче от 25-30 за рутер че да искам по хубав. Просто се чудех между двата кой да взема. Редактирано от Grubby (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Късно. Вече поръчах асуса. Трябва ми колкото за тела да имам в нас безжичен. Колкото кара толко.. все пак какво да искам за 20 лева.

Точно за това е притеснението. Иначе по кабел към компютъра няма проблеми, но обхвата му бе много калпав. А и на 4 ден изгоря захранването му, макар че не ми беше проблем да го оправя. Дано имаш късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за това е притеснението. Иначе по кабел към компютъра няма проблеми, но обхвата му бе много калпав. А и на 4 ден изгоря захранването му, макар че не ми беше проблем да го оправя. Дано имаш късмет!

Ами дано да имам късмет, пък ако му стане нещо нали е в гаранция?! Все пак благодаря ти за мнението, но каквото и да бях взел пак ще имах едно на ум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.