Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте

Как да клокна AMD A10 5700 дъното ми е gigabyte F2A85xm,защото когато увелича frequency ми клоква и рамта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо искаш да клокваш ? Знаеш че можеш да изгориш някой компонент от компютъра. Трябва ти и добро охлаждане аз съм малко по бърз модел с отключен множител и си грее като играя игри без клок. Какво ти е захранването защото когато се клоква консумацията се покачва . Това не означава някое китайско захранване 600w но е може да изкара и 300 а качествено марково.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с AMD a8-3870k с дъно Gigabyte A75M-DS2 и 500в Коолермастер захранване. Всеки опит за клок на проца до 3.6 стига до провал ,уиндоуса ми казва че системата не е добре и ще се рестартира компа. Пробвах с клок на честотата и на множителя ,резултата е същ ,ако някой може да даде съвет нека заповяда

Редактирано от Aleksandar Borisov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с AMD a8-3870k с дъно Gigabyte A75M-DS2 и 500в Коолермастер захранване. Всеки опит за клок на проца до 3.6 стига до провал ,уиндоуса ми казва че системата не е добре и ще се рестартира компа. Пробвах с клок на честотата и на множителя ,резултата е същ ,ако някой може да даде съвет нека заповяда

Вдигни волтажа  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.