Премини към съдържанието
chebaev

Подкрепи моето видео в конкурса на Radio Fresh

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам нужда от вашата подкрепа в конкурса на Radio Fresh. Става много бързо и лесно. Отворете този линк - https://www.facebook.com/hitradiofresh?sk=app_1376668055912694&app_data и натиснете бутона горе в дясно "Харесва ми". След това приемете приложението и отидете на галерия и там ще откриете моето видео (Ивайло Чебаев). Просто гласувайте за него. Благодаря ви предварително много и се извинявам за СПАМ-а :)

М/у другото не е нужно да публикувате нищо на стената си, когато ви пита откажете. Също така след като гласувате можете да махнете отметката на страницата, че харесвате. И последно, не е нужно да съм на първо място, целта е да съм сред най-харесваните видеа и след това жури ще ги избира и оценява. Тъй като се появиха някакви нови участници и за това реших малко и аз да поспамя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има фейсбук профил може би ще те подкрепи, но аз нямам.

Тук не е според правилата подобни теми. Предполагам знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.