Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да си взема нов монитор за компютъра ! Ще се ползва за игри ( League of Legends ) основно и филми ! Бюджета ми около 300 лева +/- ... Видеото ми е GTS 450 1Gb дали ще падне много fps-то в игрите ? 

Редактирано от Добромир Вълчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдно по различно предложение от мен. NEC AS241W 

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си взема нов монитор за компютъра ! Ще се ползва за игри ( League of Legends ) основно и филми ! Бюджета ми около 300 лева +/- ... Видеото ми е GTS 450 1Gb дали ще падне много fps-то в игрите ?

Ако ще преобладават игрите хвърли едно око на този:  BENQ 24" RL2455HM, 1ms, 12000000:1, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, Speakers, LED . Ревю В противен случай може да се ориентираш към такъв с IPS матрица, който да ти влиза в бюджета! Примерно този: 21.5-LG-22EA63V-P-IPS-LED-HDMI!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъкмо щях да пускам същата тема. По принцип си бях харесал и аз Dell U2312HM, но сега е без намаление и ми е малко скъп. И точно видях LG-то LED IPS LG 23", който е с 15% намаление и е на цена 289 лева. Струва ли си да го взема или да чакам намаление на Dell-a? С какво Dell-a е по-добър от LG-то? Гледам че LG-то има има даже HDMI и е с 5ms при 8ms на Dell-a. Ще го ползвам за игра на League of Legends, World of Warcraft, Diablo 3 и малко нет и филми. И да питам ако някои има ЛГ-то да даде мнение, че ме притеснява стойката дали е стабилна, че един приятел има по ефтино ЛГ за 220~ лева с подобна стойка и много се клати дори с пръст да го докоснеш.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще преобладават игрите хвърли едно око на този:  BENQ 24" RL2455HM, 1ms, 12000000:1, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, Speakers, LED . Ревю В противен случай може да се ориентираш към такъв с IPS матрица, който да ти влиза в бюджета! Примерно този: 21.5-LG-22EA63V-P-IPS-LED-HDMI!

Поздрави!

Мисля да си взема BENQ 24 - то ! Нещо от към Acer ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Как да променя заглавието на темата ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор LED IPS Acer 23", Wide, DVI, HDMI, Черен, H236HLBMJD - http://www.emag.bg/monitor-led-ips-acer-23-wide-dvi-hdmi-cheren-h236hlbmjd-um-vh6ee-001/pd/DMYH9BBBM/ - 293 лв. с безплатна доставка с IPS Панел.

Moнитор LED IPS LG 23", Wide, Full HD, DVI, HDMI, Черен, 23EA63V-P - http://www.emag.bg/monitor-led-ips-lg-23-wide-full-hd-dvi-hdmi-cheren-23ea63v-p/pd/E8TSNBBBM/ - 288 лв. и безплатна доставка с IPS Панел. 

Около 300 лв. това се намира като добро.

VA и IPS панелите за разлика от TN матриците са с видими ъгли 178/178 и по добри цветове.

Как да променя заглавието на темата ? 

ПП: От първия ти пост някъде из " Опции ", Редактиране и така нататък.

ПП 2: Аз бих взел нещо с матово покритие. Доколкото знам ACER е с лъскаво а LG с матово.

Преди малко пуснах един клип в тубата и acer-a уш е с лъскаво покритие.

ПП: 3: Доколкото знам са без HDMI/DVI кабел в комплекта и най вероятно ще трябва да си купиш такъв.

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъкмо щях да пускам същата тема. По принцип си бях харесал и аз Dell U2312HM, но сега е без намаление и ми е малко скъп. И точно видях LG-то LED IPS LG 23", който е с 15% намаление и е на цена 289 лева. Струва ли си да го взема или да чакам намаление на Dell-a? С какво Dell-a е по-добър от LG-то? Гледам че LG-то има има даже HDMI и е с 5ms при 8ms на Dell-a. Ще го ползвам за игра на League of Legends, World of Warcraft, Diablo 3 и малко нет и филми. И да питам ако някои има ЛГ-то да даде мнение, че ме притеснява стойката дали е стабилна, че един приятел има по ефтино ЛГ за 220~ лева с подобна стойка и много се клати дори с пръст да го докоснеш.Благодаря предварително!

Аз имам LG LED IPS 24 инча и мога да ти кажа, че стойката е адски зле. Монитора се клати от най-лекото побутване на бюрото или докосване с пръст. Иначе на мен картината на монитора страшно много ми харесва. Въпроса е да имаш много стабилно бюро:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам LG LED IPS 24 инча и мога да ти кажа, че стойката е адски зле. Монитора се клати от най-лекото побутване на бюрото или докосване с пръст. Иначе на мен картината на монитора страшно много ми харесва. Въпроса е да имаш много стабилно бюро :)

:offtopic_s: Как го взе тоя монитор за 140........... Още ме е яд, че не си купих тогава :D

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Как го взе тоя монитор за 140........... Още ме е яд, че не си купих тогава :D

И аз още не мога да повярвам:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам LG LED IPS 24 инча и мога да ти кажа, че стойката е адски зле. Монитора се клати от най-лекото побутване на бюрото или докосване с пръст. Иначе на мен картината на монитора страшно много ми харесва. Въпроса е да имаш много стабилно бюро :)

Честито за новата придобивка колега !Покупката е наистина много изгодна на тази цена.Но ако визирате този модел -

Moнитор LED LG 24", Wide, Full HD, DVI, HDMI, Черен, 24EN43VS-B - притежава TN матрица.

SCREENScreen Size 24"Panel Type TNResolution 1920 x 1080Brightness (cd/m2) 200cd/m2Contrast Ratio (DFC) 5M:1Colour Depth(Number of Colours) 16.7MAspect Ratio 16:09Response Time_Typ.(on/off) 5msSurface Treatment(Glare/Non Glare) Anti-Glare,3HViewing Angle(CR?10) 170/160

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка колега !Покупката е наистина много изгодна на тази цена.Но ако визирате този модел -

Moнитор LED LG 24", Wide, Full HD, DVI, HDMI, Черен, 24EN43VS-B - притежава TN матрица.

SCREENScreen Size 24"Panel Type TNResolution 1920 x 1080Brightness (cd/m2) 200cd/m2Contrast Ratio (DFC) 5M:1Colour Depth(Number of Colours) 16.7MAspect Ratio 16:09Response Time_Typ.(on/off) 5msSurface Treatment(Glare/Non Glare) Anti-Glare,3HViewing Angle(CR?10) 170/160

Благодаря колега. Модела който имам аз е: LG LED LCD Monitor- 24EA53VQ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи харесах си това - http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=7460 ! 

Но това не е ли конзолния вариант ? Нямаше ли един подобен за PC ? Основно ми трябва монитор за League of Legends ! Видеото ми е GTS 450 ! В момента с 17инча имам около 80 fps колко ще спадне ако е 24 инча ? Също така и филми  :D

Редактирано от Добромир Вълчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.