Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако приемате други предложения ЦЪК  ако искаш с Win 8 ЦЪК  ... кажи какво искаш да знаеш за Xperia M ... примерно камерата на LG записва Full HD 1080 p а Xperia M 720 p ... LG разполага с по добра батерия от Xperia M ... с по голям дисплей и добра резолюция ... за по малко пари ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз просто искаn да ви попитам, дали телефончето си струва.

Редактирано от element98 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз просто искаn да ви попитам, дали телефончето си струва.

Машинката си е хубава но както ви казах има и по хубави предложения в този ценови клас ... дори има такива предложения като ЦЪК  ... но е още новичък и няма много отзиви ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако приемате други предложения ЦЪК  ако искаш с Win 8 ЦЪК  ... кажи какво искаш да знаеш за Xperia M ... примерно камерата на LG записва Full HD 1080 p а Xperia M 720 p ... LG разполага с по добра батерия от Xperia M ... с по голям дисплей и добра резолюция ... за по малко пари ... 

Машинката си е хубава но както ви казах има и по хубави предложения в този ценови клас ... дори има такива предложения като ЦЪК  ... но е още новичък и няма много отзиви ... 

Пич, спри се малко.

Забуксува в една посока и се юрна да предлагаш модели, а човека ти каза, че иска мнение за търсения от него модел.

Кратко, точно и ясно.

И престани да даваш линкове към сайтове на електронни магазини.

Има достатъчно сайтове (и на самите производители), които можеш да посочиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, спри се малко.

Забуксува в една посока и се юрна да предлагаш модели, а човека ти каза, че иска мнение за търсения от него модел.

Кратко, точно и ясно.

И престани да даваш линкове към сайтове на електронни магазини.

Има достатъчно сайтове (и на самите производители), които можеш да посочиш.

Посочих и казах че този модел който е посочил е хубав но има по добри ... това за магазините го посочвам за да сравни цените ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xperia M си струва парите!Имам телефона и вече го пробвах с някоя и друга игра(просто ей така за спорта) и при нито една от игрите не съм имал лагване.

Игрите които съм пробвал са : Dungeon Hunter 4, NFS Most wanted ,Subway surf,Heroes of Order & Chaos.

Общо взето е това,за тези пари толкова.Аз LG-то не бих го купил,предпочитам Snapdragon S4 + adreno 305 от колкото чипсета на LG-то(GPU-то му е зле).Ако автора на темата обича да играе игри,то по-добрия избор е Xperia-та.

п.п. Темата е от преди 9 дни и може да е късно,но няма значение :)
Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xperia M си струва парите!Имам телефона и вече го пробвах с някоя и друга игра(просто ей така за спорта) и при нито една от игрите не съм имал лагване.

Игрите които съм пробвал са : Dungeon Hunter 4, NFS Most wanted ,Subway surf,Heroes of Order & Chaos.

Общо взето е това,за тези пари толкова.Аз LG-то не бих го купил,предпочитам Snapdragon S4 + adreno 305 от колкото чипсета на LG-то(GPU-то му е зле).Ако автора на темата обича да играе игри,то по-добрия избор е Xperia-та.

п.п. Темата е от преди 9 дни и може да е късно,но няма значение :)

Имам го от една година и половина,телефона е перфектен от към софтуер,но от към хардуер е жива скръб,сменил съм високоговорител,слушалка и батерия! Просто е за някоя жена да си го държи постоянно на топло и закрито :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам го от една година и половина,телефона е перфектен от към софтуер,но от към хардуер е жива скръб,сменил съм високоговорител,слушалка и батерия! Просто е за някоя жена да си го държи постоянно на топло и закрито :)

За 6 месеца ползване бях доволен.Продадох го и все още работи(човека на който го продадох ми е познат).Въпрос на късмет е и много зависи кой го ползва :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.