Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cherepa1992

Искам съвети за лаптоп

Препоръчан отговор

искам да ми кажете кой лаптоп е по-хубавDell Inspiron 3521 с intel i3-3217U/4gb ddr3/500gb hdd/amd radeon 7670m 1gb  за 399 евро илиDell Inspiron 3521 с intel pentium 2117U/4gb ddr3/500gb с вградена видео карта на интел хд за 409 евро ?Това всичко го продават тук в Гърция,аз си мисля,че първият е по-хубав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата-първият бих избрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според вас за 400 евро дали този първият е оптимален?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият е по-добър, но за оптимален - зависи за какво ще го ползваш. Ако го ползваш само за интернет, филми и музика, може да избереш по-слаба конфигурация за по-малко пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според вас за 400 евро дали този първият е оптимален?

Оптимален?Зависи за какво ще го използваш.Например,за Фотошоп,видео обработващи програми,възпроизвеждане на филми Блу рей,изобщо за по-тежки програми ,ще му е трудно с този процесор(1800г.хц).За нормално сърфиране,скайп,гледане на филми с по-слаби изисквания става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи,лаптопа ще се използва предимно за facebook flash игри и ще го тествам как играе да речем малко по големи игри като асасинс крийд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.